یه خبرگزاریه بروز والیبال

حال کنین ینی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-04:45 بعد از ظهر

حال کنین واقعا با این کمبود طلب والی هنوز هم وبم بازدیدش رو از دست نداده!

شیـــــــــــــــرم خدایی!!!
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سه نفر دیگر به تیم ملی نوجوانان پیوستند.

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-04:36 بعد از ظهر

هادی سید نیازی،شاهین شهروز،وفا زیتونلی به تیم ملی نوجوانان پیوستند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

چند سورپرایز برای مردم داریم؛ فرهاد ظریف: وزارت ورزش هیچ حمایتی از والیبال نمی‌کند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-04:14 بعد از ظهریك ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید هرچقدر پول بدهی آش می‌خوری. این كم توجهی‌ها ‌در دراز مدت خود را نشان خواهد داد. ما و كل تیم ‌ملی شاید 20 نفر هم نباشیم ولی این 20 نفر نماینده 70 میلیون ایرانی هستند.


لیبرو تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه این رشته در سال بسیار حساسی قرار دارد از مسئولان وزارت ورزش به خاطر بی‌توجهی به والیبال انتقاد کرد.

فرهاد ظریف در گفت و گو با ایلنا با اشاره به اوضاع تمرینات تیم ملی والیبال اظهار کرد: اوضاع كه بد نیست، تمریناتمان هم به خوبی دنبال می‌شود. فدراسیون امكانات را فراهم كرده و من و ملی‌پوشان دیگر هم چون به تازگی از كوران مسابقات لیگ به اردوی تیم ملی آمده‌ایم در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بریم. فكر می‌كنم ولاسكو از شرایط بدنی همه بازیكنان راضی باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این میزان آمادگی برای حضور در لیگ جهانی کافی است، گفت: به لحاظ بدنی كه كادر فنی همچنان تمرینات را به طور مستمر ادامه می‌دهد و قطعا روز به روز بهتر می‌شویم، اما به لحاظ روانی و تجربه‌ای فكر می‌كنم همه بچه‌هایی كه در اردو هستند به غیر از یك یا دو بازیكن سرعتی‌زنمان به قدر كافی پخته و با تجربه باشند. خوشبختانه اغلب ما تجربه حضور در مسابقات جهانی، انتخابی المپیك و بازی مقابل تیم‌هایی نظیر روسیه، صربستان، آلمان، آرژانتین و آمریكا را داریم.

لیبرو تیم ملی والیبال در رابطه با شانس موفقیت ایران در این رقابت‌ها هم خاطرنشان کرد: اولا اینكه خود حضور در لیگ جهانی برای ما یك قهرمانی است و تا همین جا هم باید خدا را شكر كنیم ولی مطمئن باشید در این مسابقات هم چند سورپرایز برای مردم خواهیم داشت و آنها را خوشحال خواهیم كرد. البته نباید فراموش كرد بازی‌های لیگ جهانی بسیار متفاوت از سایر رویدادهای والیبالی جهان است و موفقیت در آن بسیار سخت‌تر از سایر تورنمنت‌های دیگر والیبال است. تنها خواهشی كه از مردم و مسئولان دارم اینكه انتظار بیجا از تیم ملی نداشته باشند و فشار روانی بی‌منطق به ملی‌پوشان وارد نكنند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه کسب چه نتیجه‌ای در این مسابقات برای تیم ملی رضایت‌بخش است، گفت: همان‌طور كه گفتم نباید انتظار بیجا ایجاد كرد ولی اگر بتوانیم تیم‌های آلمان و صربستان كه به ایران می‌آیند را ببریم یك موفقیت بزرگ خواهد بود. چیزی كه اهمیت دارد اینكه ما با جان و دل بازی می‌كنیم و به راحتی از كنار این فرصت بزرگ نخواهیم گذشت. ما شب و روز و تعطیلات‌مان را پای این مسابقات گذاشته‌ایم و قرار نیست یك حضور نمایشی در آن داشته باشیم. حتی ما تلاش داریم شگفتی‌ساز این مسابقات باشیم.

ظریف در ادامه به تاثیرات حضور ولاسکو در ایران پرداخت و گفت: نه من كه هیچ عقل سالمی نمی‌تواند منكر توانایی‌های این مربی آرژانتینی شود. هرچند كه باید قبول كنیم قبل از ورود ایشان هم والیبال ما رشد قابل ملاحظه‌ای داشت، ولی با آمدن ولاسكو بسیاری از كمبودها برطرف شد و اسم او به والیبال ایران در جهان ابهت بخشید. هر كسی مخالف و موافقانی دارد ولی من فكر می‌كنم ولاسكو یك استثناست. او از همه مربیانی كه در كل تاریخ به والیبال ایران آمده‌اند یك سر و گردن بالاتر است و من كاملا با این مربی راحتم.

وی در رابطه با میزان آمادگی خود هم گفت: من هم مثل دیگر ملی‌پوشان سرشار از انگیزه‌ام. من حتی اوقات استراحتم را به تمرین و كار گروهی فكر می‌كنم. خوشبختانه شرایط بسیار خوبی دارم و سعی خواهم كرد در جریان لیگ جهانی یكی از بهترین‌های پست خودم باشم.

این عضو تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا در لیگ جهانی چشم به لژیونر شدن هم دارید، گفت: لژیونر شدن برای من یك آرزوی بزرگ است و لیگ جهانی می‌تواند سكوی پرتاب خوبی برای این‌كار باشد. من و سایر ملی‌پوشان می‌دانیم كه بهترین مربیان دنیا این مسابقات را با دقت دنبال خواهند كرد و مطمئنا از بازیكنان خوب سایر كشورها به سادگی نخواهند گذشت.

وی با اشاره به نحوه کنار گذاشتن علیرضا نادی از تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: من به عنوان بازیكن تیم ملی نمی‌توانم در این خصوص دخالتی بكنم ولی شخصا می‌دانم كه علیرضا یكی از بهترین‌های والیبال ایران در چند سال اخیر بوده و زحمات زیادی هم در تیم ملی كشیده. او كاپیتانی مقتدر بود و من بعید می‌دانم كه قرار به كنار گذاشتن همیشگی او باشد. آن‌طور كه من شنیده‌ام قرار بر این است نادی تنها در لیگ جهانی عضو تیم ملی نباشد و خود ولاسكو هم گفته بعد از این مسابقات دوباره در تیم ملی از او استفاده خواهد كرد. خود من در برهه‌ای، نزدیك به 3 سال از تیم ملی كنار گذاشته شدم اما منتظر یك فرصت ماندم و با اثبات توانایی‌هایم دوباره شرایط حضور در تیم ملی را به دست آوردم. نادی نیاز به تعریف من یا كس دیگری ندارد. امیدوارم شرایطی فراهم شود تا ولاسكو دوباره او را به جمع شاگردانش اضافه كند.

ظریف در ادامه به انتقاد از مسئولین ارشد ورزش پرداخت و گفت: ما اکنون بیشترین نیاز را به حمیت مسئولان داریم ولی نمی‌توانم هضم کنم که چرا آنها اینقدر به موضوع بی‌تفاوت هستند. یادم هست زمانی كه در ژاپن سهمیه لیگ جهانی را می‌گرفتیم همه مسئولان به سالن مسابقات آمده بودند و ما را تشویق می‌كردند.

وی ادامه داد: ما انتظار داریم همانطور كه مسئولان ارشد ورزش در شادی‌های ما شریك هستند و خود را سهیم در خلق آن می‌دانند، در سختی‌ها و مشكلات هم كنارمان باشند. آن زمان یكی از همین مسئولان به ما قول پاداش ویژه داد اما با وجود نزدیك به 8 ماه از گذشت آن هیچ خبری از پاداش آقایان نیست. خیلی از مسئولان در جمع‌های خود و البته به خبرنگاران می‌گویند والیبالیست‌ها ماهانه فلان مقدار حقوق از فدراسیون می‌گیرند در حالی كه اصلا این‌گونه نیست و این‌ها فقط شعار است.

لیبرو تیم ملی والیبال تصریح کرد: واقعا نمی‌دانم چرا آنها هیچ حمایتی از والیبال نمی‌كنند. این رشته باید چكار می‌كرد تا مسئولان دست به حمایت از آن بزنند. من مطمئنم بعد از این مصاحبه هم، اتفاق جدیدی رخ نخواهد داد و تغییری حاصل نخواهد شد، ولی همین لیگ جهانی كه ما با كمترین امكانات مجوز ورود به آن را گرفتم، كشورهایی نظیر چین و ژاپن میلیون‌ها دلار برای ورود به آن سرمایه‌گذاری و هزینه می‌كنند.

وی افزود: به ما در سفر به مصر حتی پول تو جیبی هم ندادند. یك ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید هرچقدر پول بدهی آش می‌خوری. این كم توجهی‌ها ‌یا بی‌توجهی‌ها در دراز مدت خود را نشان خواهد داد. ما و كل تیم ‌ملی والیبال شاید 20 نفر بیشتر نباشیم ولی این 20 نفر نماینده 70 میلیون ایرانی هستند. حمایت فقط این نیست كه بیایند و به ما پول بدهند. همین كه ما بدانیم كسی حامی ماست و در سختی پیگیر مشكلمان هم هست برای ما كافی است.

ظریف در پایان به ایلنا گفت: من واقعا از مسئولان فدراسیون والیبال كه با همه كمبودهای‌شان شرایط ایده‌آلی بر تمرینات حاكم كرده‌اند ممنونم و این را هم می‌گویم كه اگر روزگاری والیبال ایران آسیب جدی ببیند تنها و تنها دلیلش كم توجهی‌های مسئولان ارشد ورزش كشور است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

رئیس فدراسیون والیبال به چین سفر کرد !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-03:55 بعد از ظهر


رئیس فدراسیون والیبال به منظور شرکت در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا دوشنبه شب راهی چین شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال که عضو هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا است به منظور شرکت در سی و سومین نشست هیئت رئیسه آسیا، دوشنبه شب تهران را به مقصد ماکائو چین ترک کرد.

در این اجلاس که با حضور تمام اعضا طی روزهای 28 و 29 فروردین ماه برگزار می‌شود، در مورد رویدادهای آسیایی 2013 بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

داورزنی پس از پایان این نشست، روز شنبه همزمان با جلسه تکنیکال مسابقات باشگاه های مردان آسیا به تهران بازمی‌گردد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دومین پیروزی کاله مقابل تیم ملی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-03:49 بعد از ظهرتیم والیبال کاله مازندران در دومین بازی تدارکاتی خود مقابل تیم ملی والیبال ایران پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال کاله مازندران که به عنوان نماینده کشورمان در رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا شرکت می کند امروز سه شنبه 27 فروردین ماه در دومین بازی تدارکاتی اش مقابل تیم ملی والیبال کشورمان در حالی که بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار داشت به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت. این تیم که به عنوان نماینده ایران در مسابقات باشگاه های مردان آسیا شرکت می کند دومین بازی خود برابر ملی پوشان را با پیروزی تمام کرد تا برای حضور در این مسابقات به آمادگی بالایی برسد. در این بازی بهروز عطایی و بازیکنانش ست های اول، سوم و پنجم را با نتایج 25-16، 25-19 و 15-10 به سود خود به پایان رساندند و تیم ملی هم ست های دوم و چهارم را با نتایج 25-13 و 25-19 پیروز شد. تیم کاله همچون بازی گذشته با ترکیب پتکوویچ، قرا، موسوی، غلامی، قائمی، زرینی و علیزاده به میدان رفت. ضمن اینکه تیم ملی هم با همان ترکیب بازی اول یعنی معروف، داودی، تشکری، احمدی، کشاورزی، فائزی و ظریف بازی را آغاز کرد. مربیان هر دو تیم هم در ست های مختلف همه بازیکنان خود را در میدان به کار گرفتند.

رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه با حضور 14 تیم در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار و تیم کاله به عنوان نماینده ایران در این مسابقات حاضر می شود.
 داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گفت‌وگو با همسر خولیو ولاسکو درباره ایران و زندگی در آن !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:چهارشنبه 28 فروردین 1392-03:49 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :پس از موفقیت‌های والیبال ایران در یکی دو سال اخیر، آوازه سرمربی ایتالیایی و نامدار تیم ملی در گوشه و کنار کشور پیچید و در نهایت "خولیو ولاسکو" به یکی از چهره‌های خبر ساز دنیای رسانه‌های ورزشی ایران بدل شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،"ربکا ولاسکو" که به تازگی با "خولیو" عهد پیوند زناشویی بسته در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به پرسش‌هایی درباره خود، همسرش و زندگی در ایران پاسخ داد.

سر تمرین‌ها یا مسابقه‌های بزرگ تیم ملی والیبال همواره بانویی کار "خولیو ولاسکو" را زیر نظر دارد. "ربکا" همسر جدید پرافتخارترین مربی والیبال جهان در دومین سال زندگی مشترکشان همراه وی در تهران اقامت کرده تا به قول خودش از همسر پرآوازه‌اش حمایت کند.

در حاشیه یکی از تمرین‌های تیم ملی، بدون هماهنگی قبلی به سراغ او رفتم و درخواست مصاحبه کردم. ابتدا قدری متعجب شد اما استقبال گرم و دوستانه‌ای کرد و با حوصله به پرسش‌ها پاسخ داد. پس از گفت و گو با "ربکا" این حقیقت را به یادآوردم که پشت سر هر مرد موفق یک زن موفق است.*ما خیلی دوست داریم درباره همسر جدید "خولیو ولاسکو" بدانیم.من "ربکا"، ایتالیایی هستم و در شهر بولونیا زندگی می‌کنم. قبلا فیزیوتراپ بودم. اما فعلا به صورت حرفه‌ای کارم را دنبال نمی‌کنم چرا که همراه "خولیو" در ایران اقامت داریم. با این حال همچنان درباره فیزیوتراپی مطالعاتی دارم. سعی می‌کنم چیزهای بیشتری در این باره بدانم. قبلا ورزش ژیمناستیک را انجام می‌دادم اما حالا دیگر به صورت حرفه‌ای ورزش نمی‌کنم و فعالیت‌های معمول روزانه انجام می‌دهم.*نظر شما درباره ایران چیست؟ایران فرهنگ بسیار غنی و گسترده‌ای دارد. در مدتی که به ایران سفر کرده‌ام تا حدی با فرهنگ این ملت آشنا شدم. تا پیش از این شناخت زیادی از آداب و رسوم ایرانی‌ها نداشتم. به نظرم این فرهنگ باید بیشتر شناخته شود و می‌خواهم ابعاد بیشتری از این فرهنگ را بشناسم. خیلی خوشحالم که به ایران سفر کردم به نظرم فرهنگ مردم ایران خیلی خیلی جذاب است. زبان فارسی بسیار گسترده است. شخصا علاقه زیادی به مطالعه و یادگیری درباره اشعار فارسی دارم. همچنین به موسیقی و معماری بناهای ایرانی نیز علاقه‌مند هستم.*به عنوان یک زن نظر شما درباره غذاهای ایرانی چیست؟البته که غذاهای ایرانی را خیلی دوست دارم. همسرم هم عاشق غذای ایرانی است. دوست دارم خیلی چیزها درباره ایران یاد بگیرم و بتوانم غذاهای بومی این کشور را درست کنم. فکر می‌کنم غذاهای ایرانی خیلی خوشمزه و خوب هستند. البته با غذاهای ایتالیایی تفات زیادی دارند. برای مثال من و "خولیو" انواع کباب‌های ایرانی را دوست داریم، البته خودم خیلی خیلی به کشک بادمجان علاقه‌مند هستم. به نظرم غذاهای ایرانی که با سبزیجات تهیه می‌شوند خیلی خوشمزه هستند. متاسفانه در حال حاضر اسم بعضی از آنها را به خاطر نمی‌آروم.

* تاکنون به کدام یک از شهرهای ایران سفر کرده‌اید؟پیش از این علاوه بر تهران به شهرهای اصفهان و کاشان سفر کرده‌ام. اصفهان معماری‌های بسیار زیبایی دارد. من این شهر را از نزدیک دیدم و بسیار شیفته هنر آن شدم. خیلی دوست دارم فرصتی پیش آید تا به چند شهر دیگر ایران نیز سفر کنم. علاقه زیادی دارم تا پرسپولیس (تخت جمشید) و شهر شیراز را هم از نزدیک ببینم. شنیده‌ام که شیراز شهر بسیار زیبایی است. تهران هم شهر بسیار بزرگی است، در سطح این شهر پارک‌های خیلی زیبایی به چشم می‌خورد و مردم بسیار زیادی برای تفریح به آنجا می‌روند.*نظر شما درباره زنان ایرانی چیست؟در بین زنان ایرانی دوستانی پیدا کردم و آنها را خیلی دوست دارم. زنان ایرانی خیلی قوی هستند و آنها را تحسین می‌کنم. آنها شخصیت بسیار قدرتمند و قابل احترامی دارند. البته در مجموع همه مردم ایران بسیار دوست داشتنی و خوب هستند.*"خولیو ولاسکو" در بیرون از سالن والیبال چگونه مردی است؟پاسخ این سوال دامنه بسیار وسیعی را شامل می شود. قطعا "خولیو" مرد بسیار مهربانی است. امیدوارم که سایر افراد هم او را این چنین شناخته باشند. به عنوان همسر، سعی دارم که همیشه از او حمایت کنم و هر چیزی که نیاز دارد برآورده سازم. سعی می‌کنم همیشه به او آرامش بدهم، فکر می‌کنم این بهترین چیز برای "خولیو" است. البته تاکید می‌کنم که این موضوع همیشه هم آسان نیست.*آخرین هدیه‌ای که "ولاسکو" برای شما خرید چه بود؟گل. دسته گل بسیار زیبایی به من هدیه داد و این خیلی خوب و حرفه‌ای بود. من خیلی خوشحال شدم.*و آخرین هدیه‌ای که شما به او دادید چه بود؟من هر روز به "ولاسکو" هدیه می‌دهم.(می‌خندد)، برای مثال با لبخندی که می‌زنم. خوب ما اکنون در تهران اقامت داریم. بیشتر اوقات در تهران هستیم. هر جا که "خولیو" باشد من نیز کنارش خواهم بود.*به عنوان همسر پرافتخارترین مربی والیبال جهان، نظر شما درباره والیبال ایران چیست؟واقعا چیز زیادی از والیبال نمی‌دانم. اگر چه همسر من مربی نامداری در والیبال است اما فقط به عنوان تماشاگر درگیر این رشته ورزشی هستم. خیلی خوشحالم که همسرم در والیبال موفق بوده و همراه تیم ایران نیز پیروزی‌هایی بدست آورده است اما حقیقتا نمی‌توانم درباره والیبال ایران اظهارنظر دقیقی کنم. در ایران بازیکنان خیلی خوبی می‌بینم. فکر می‌کنم ایران والیبالیست‌هایی بسیار توانایی در اختیار دارد. این چیزی است که مشاهده می‌کنم ولی نمی‌دانم نظرم تا چه حد دقیق است.*از شما برای این مصاحبه متشکرم، در پایان چه صحبتی دارید؟من هم تشکر می‌کنم. امیدوارم مصاحبه خوبی کرده باشیم، البته فکر نمی‌کنم مردم ایران تمایلی داشته باشند درباره من بدانند. با این حال ملاقات خوبی بود.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از دیدار تدارکاتی تیم ملی با تیم کاله مازندران !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:38 بعد از ظهر


گزارش تصویری از دیدار تدارکاتی تیم ملی با تیم کاله مازندران !

گزارش تصویری از دیدار تدارکاتی کاله مازندران و تیم ملی والیبال - شماره

یکشنبه 25 فروردین 1392 تهران - سالن 12 هزار نفری

مجموعه ورزشی آزادی

عکس از: مرتضی ابراهیمی

سایت فدراسیون والیبالاولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 1


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 2


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 3


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 4


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 5


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 6


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 7


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 8


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 9


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 10


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 11


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 12


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 13


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 14


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 15


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 16


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس1 17
اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 1


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 2


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 3


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 4


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 5


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 6


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 7


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 8


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 9


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 10


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 11


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 12


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 13


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 14


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 15


اولین دیدار تدارکاتی کاله با تیم ملی عکس2 16
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دبیر کمیته داوران AVC در ایران

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:35 بعد از ظهر


به گزارش خبر گزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ قرار است پیش از شروع مسابقات والیبال جام باشگاههای آسیا یک دوره کلینیک داوری ویژه کسانی که قرار است در این مسابقات قضاوت بازیها را بر عهده داشته باشند در تهران برگزار شود.

طبق هماهنگی انجام شده "سون ساک " از تایلند، دبیر کمیته داوران AVC و عضو کمیته داوران فدراسیون جهانی FIVB به عنوا ن مدرس در این کلینیک حضور داشته باشد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

جام باشگاه های والیبال آسیا 2013/گروه بندی +برنامه مرحله مقدماتی +برنامه کامل این تورنمنت !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:26 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا از اول اردیبهشت ماه امسال در تهران آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال، طبق هماهنگی انجام شده با کنفدراسیون والیبال آسیا مسابقات جام باشگاه های آسیا با حضور 14 تیم و درچهار گروه  در تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

گروه ها براساس قرعی کشی انجام شده :

گروه A:کاله ،نماینده ی امارات،نماینده ی چین تایپه،نماینده ی کویت

گروه B:نماینده ی قطر،نماینده ی ازبکستان،نماینده ی عراق

گروه C:نماینده ی چین،نماینده ی هند ،نماینده ی لبنان

گروه D:نماینده ی قزاقستان،نماینده ی ژاپن،نماینده ی عمان،نماینده ی مالدیو

برنامه مرحله مقدماتی این مسابقات به شرح زیر است:

روز نخست
نماینده ی کویت – نماینده ی امارات
نماینده ی چین تایپه – کاله ایران
نماینده ی ازبکستان – نماینده ی عراق
نماینده ی لبنان – نماینده ی هند
نماینده ی عمان – نماینده ی قزاقستان
نماینده ی مالدیو – نماینده ی ژاپن
 
روز دوم:
نماینده ی امارات – کاله ایران
نماینده ی کویت – نماینده ی چین تایپه
نماینده ی قطر – نماینده ی ازبکستان
نماینده ی چین – نماینده ی لبنان
نماینده ی قزاقستان – نماینده ی ژاپن
نماینده ی عمان – نماینده ی مالدیو
 
روز سوم:
نماینده ی چین تایپه – نماینده ی امارات
کاله ایران – نماینده ی کویت
نماینده ی عراق – نماینده یقطر
نماینده ی هند – نماینده ی چین
نماینده ی مالدیو – نماینده ی قزاقستان
نماینده ی ژاپن - نماینده ی عمان

لازم به ذکر است که رقابت های والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا از 1 تا 9 اردیبهشت ماه به میزبانی ایران در شهر تهران خواهد شد

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سعید معروف :برای پاداش بازی نمی‌کنیم/ بدون توجه به بدقولی مسئولان تمرین می‌کنیم!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:26 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال : سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی بدون توجه به بدقولی مسئولان تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،سعید معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص شرایط تیم ملی والیبال در راه آماده‌سازی برای حضور در لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: خوشبختانه با اضافه شدن بازیکنان پلی‌آفی تمرینات با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود. با توجه به اینکه در سال جدید مسابقات مهمی در پیش داریم تمام تمرکزمان روی بدنسازی و آمادگی بالای بدنی خواهد بود.

وی ادامه داد: در سال جدید باید در رقابت‌هایی همچون لیگ جهانی، جام ملت‌های آسیا و قهرمانی جهان حاضر شویم که فکر می‌کنم تمام این پیکارها برای والیبال ایران مهم است. با توجه به رشدی که والیبال ایران داشته و توقعی که مردم از ما دارند باید به راحتی در آسیا قهرمان شویم که فکر می‌کنم این امر دور از دسترس نباشد.

کاپیتان جدید تیم ملی والیبال با اشاره به سختی‌های مسابقات لیگ جهانی افزود: در این مسابقات ما باید به کشورهای مختلف سفر کنیم و برابر قدرت‌های والیبال دنیا قرار بگیریم؛ خوشبختانه مردم به خوبی می‌توانند این موضوع را درک کنند که لیگ جهانی میدان بزرگی برای ما محسوب می‌شود، اما ما در این راه به خوبی می‌توانیم از تجربه مربی بزرگی به نام ولاسکو بهره ببریم.

معروف هم که مانند سایر بازیکن‌های تیم ملی از بی‌توجهی مسئولان گلایه دارد، عنوان کرد: تاکنون بارها در این خصوص صحبت کرده‌ایم و هیچ تاثیری هم نداشته است. هرچند که فدراسیون پیگیر پرداخت پاداش‌های ما است، اما مردم هم بدانند که ما برای این پاداش‌ها بازی نمی‌کنیم، بلکه هدف‌مان برافراشته شدن پرچم ایران در میادین مختلف است. هرچند که مسئولان توجهی به ما نمی‌کنند، اما ما هم تاکنون هیچ اعتراضی نکردیم و بدون فکر کردن به این موضوعات روی موفقیت تیم ملی تمرکز کرده‌ایم. اگر مسئولان به وعده‌های‌شان عمل کنند ما هم با انگیزه و دلگرمی بیشتری به راه خود ادامه می‌دهیم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیروزی تیم والیبال کاله مقابل تیم ملی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:18 بعد از ظهر

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، تیم والیبال کاله مازندران که خود را به منظور شرکت در رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا آماده می کند، عصر امروز یکشنبه 25 فروردین در حالی که همه ملی پوشان خود را شامل موسوی، قائمی، زرینی و غلامی در اختیار داشت در اولین دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی والیبال کشورمان به میدان رفت.

شاگردان خولیو ولاسکو در ست اول 25 بر 18 پیروز شدند و ست های دوم تا چهارم را 25 بر 21، 25 بر 16 و 25 بر 22 واگذار کردند.

در پایان با توافق سرمربیان، ذخیره های دو تیم یک ست دیگر بازی کردند که در این ست تیم ملی 25 بر 17 پیروز شد.

لازم به ذکر است، شهرام محمودی به دلیل مصدومیت نمی تواند تیم کاله مازندران را در رقابت های باشگاه های مردان آسیا همراهی کند و در اردوی تیم ملی به مداوای خود می پردازد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

امروز تو راه این بنر رو دیدم....

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:17 بعد از ظهر
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بازم عکس اوردم واستون

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:13 بعد از ظهر

میدوارم مزد این زحمتشونو ببینن...


 

 [color=#000000][color=#333333]اینم عکس از غفور واسه الی و طرفدارای غفور.....


 

[color=#000000][color=#333333] 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

حواشی جالب بازی کاله و تیم ملی : تعجب ولاسکو از حضور خبرنگاران !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 26 فروردین 1392-04:01 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :خولیو ولاسکو از حضور خبرنگاران برای پوشش خبری مسابقه تدارکاتی تیم ملی والیبال و کاله تعجب کرد و معتقد بود این مسابقه باید بدون حضور نمایندگان رسانه ها برگزار می شد.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا، تیم ملی والیبال ایران عصر دیروز (یکشنبه) در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم کاله آمل رفت و با نتیجه سه بر یک از این تیم شکست خورد.

در این مسابقه خولیو ولاسکو تیم خود را با ترکیب سعید معروف، رحمان داودی، آرش کشاورزی، آرش صادقیانی، آرمین تشکری، داود احمدی و فرهاد ظریف به میدان فرستاد و فقط در ست سوم آرش کمالوند و در ست چهارم به علی مباشری و مجتبی یوسفی را به میدان فرستاد.

در سوی دیگر میدان نیز کاله با بهره گرفتن ملی پوشان خود با ترکیب رضا قرا، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، عادل غلامی، محمد موسوی، ولادکو پتکوویچ و عبدالرضا علیزاده به میدان رفت و از ست سوم نیز علی سجادی به عنوان بازیکن تعویضی فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.

این مسابقه بدون توپ جمع کن و داور خط نگه دار برگزار شد و خود بازیکنان و یا تدارکات تیم ملی مجبور بودند به دنبال توپ هایی که به گوشه و کنار سالن می رفت بدوند.

ایرج مقدم یکی از مربیان تیم ملی هم مسئول شمارش امتیازات دو تیم بود.

شهرام محمودی بازیکن پشت خط زن تیم ملی که سه روز قبل در تمرینات از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده بود در طول این مسابقه عملکرد سایر بازیکنان را تماشا می کرد.

پس از پایان مسابقه با پیروزی سه بر یک کاله، سرمربیان دو تیم توافق کردند تا یک ست دیگر نیز با حضور بازیکنان ذخیره برگزار شود که این ست با پیروزی 25 بر 17 ذخیره های تیم ملی به پایان رسید.

ظاهرا مسئولان سالن دوازده هزار نفری آزادی خیلی در انتظار پایان این مسابقه بودند چون به محض اینکه امتیاز بیست و پنجم این ست به دست آمد چراغ های سالن را خاموش کردند تا همه مجبور به ترک آن شوند.

خولیو ولاسکو پس از مسابقه زمانی که متوجه شد خبرنگاران برای تماشا و پوشش این مسابقه در سالن دوازده هزار نفری آزادی حضور پیدا کرده اند تعجب کرد زیرا معتقد بود که این مسابقه باید بدون حضور نمایندگان رسانه ها برگزار می شد.

این دو تیم فردا (سه شنبه) دومین مسابقه تدارکاتی خود را نیز برگزار خواهند کرد.

کاله که خود را برای حضور در مسابقات باشگاه های آسیا آماده می کند روز پنجشنبه در سومین و آخرین مسابقه تدارکاتی خود با تیم زیر 23 سال ایران روبرو می شود.

مسابقات والیبال باشگاه های آسیا از اول تا نهم اردیبهشت در تهران برگزار می شود.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مهدوی: فوتبالیست‌ها و کشتی‌گیران پاداش گرفتند اما صعود به لیگ‌جهانی پاداش نداشت!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 25 فروردین 1392-03:46 بعد از ظهر


نمی‌دانم مسئولان چه مشکلی با والیبال دارند/ مردم توقع زیادی نداشته باشند 

 

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: فوتبالیست‌ها بعد از گل زدن به کره‌جنوبی و کشتی‌گیران بعد از قهرمانی پاداش گرفتند اما صعود به لیگ جهانی برای والیبالی‌ها هیچ پاداش و حتی تشکری هم نداشت.

مهدی مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تمرین تیم ملی والیبال ایران گفت: تمرینات بسیار سنگین در حال برگزاری است. صبح‌ها بیشتر کار با وزنه داریم و عصرها هم کار با توپ می‌کنیم. لیگ جهانی را در پیش داریم و توقع مردم بسیار بالا است و به همین دلیل هم باید با اوج آمادگی وارد مسابقات شویم.

وی ادامه داد: چون نخستین حضور در لیگ جهانی را تجربه می‌کنیم از مردم می‌خواهم که توقع زیادی از ما نداشته باشند. اگر بازیکنان با استرس وارد مسابقات شوند قطعا نمی‌توانند توانایی واقعی خود را به حریفان نشان دهند.

پاسور تیم ملی والیبال در خصوص تمرینات ولاسکو خاطرنشان کرد: ولاسکو نظارت دقیقی روی تمرینات دارد و در آخرین تمرین از نوع تمرین کردن من راضی بود. در تمرین، روزی یک بازیکن خوب است و روزی هم همان بازیکن افت می‌کند؛ اگر اشتباه در تمرین نباشد، پیشرفت حاصل نمی‌شود. تمام بازیکنان انگیزه دارند، اما متاسفانه مسئولان کم‌کاری می‌کنند.

مهدوی افزود: پس از صعود به لیگ جهانی مسئولان به ما وعده پاداش دادند، اما هیچ خبری نشد. فردای همان روز ملی‌پوشان فوتبال یک گل به کره‌جنوبی زدند و 25 میلیون تومان پاداش گرفتند. ما برای نخستین بار والیبال ایران را به لیگ جهانی رساندیم، اما متاسفانه نه تشکری کردند و نه پاداشی دادند.

وی عنوان کرد: کشتی‌گیران قهرمان شدند و پاداش‌شان را گرفتند؛ نمی‌دانم چه مشکلی با والیبال دارند که اصلا به ما توجه نمی‌کنند. تمام تیم‌هایی که در لیگ جهانی حضور دارند قطعا از یک ماه دیگر هم تمرینات خود را آغاز نمی‌کنند، اما ما پیش از تعطیلات عید تمرینات را شروع کردیم و دور از خانواده در حال آماده‌سازی خود در تیم ملی هستیم. اگر به این مسائل بها داده شود قطعا نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

پاسور تیم ملی والیبال گفت: امسال رقابت‌های حساسی در پیش داریم و تلاش می کنیم در تمام آنها به موفقیت برسیم. قهرمانی آسیا را که حتما باید کسب کنیم و در پیکارهای قهرمانی جهان و لیگ جهانی هم باید از حیثیت والیبال ایران دفاع کنیم.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارشی از تمرینات تیم ملی والیبال؛آرامش خاص ، آقای خاص !!!!!!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 25 فروردین 1392-03:37 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ جهانی در مجموعه ورزشی آزادی تهران دنبال می شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، حال و هوای سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی و به طور کلی فدراسیون والیبال جهانی است. چون نه تنها تیم ملی بزرگسالان بلکه تیم های زیر 23 سال، جوانان و نوجوانان هم برای رویارویی با حریفان جهانی خود آماده می کنند.

تیم ملی والیبال کشورمان که از اولین روزهای فصل بهار و فرودین ماه استارت خود را برای لیگ جهانی زده است، تمریناتش را بدون وقفه در مجموعه ورزشی آزادی دنبال می کند.

طبق برنامه ریزی خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اعضای تیم ملی والیبال کشورمان باید تمرینات آماده سازی خود را دو جلسه در طول روز دنبال کنند.

برنامه های تمرینی صبح ملی پوشان بیشتر روی کارهای بدنسازی و اصلاح تکنیک دنبال می شود. نفرات حاضر در تمرین از سوی ولاسکو به دو دسته تقسیم شده و گروه اول در سالن زیر نظر سیاوش باقری برنامه های بدن سازی و کار با وزنه را دنبال کردند. دسته دوم نیز به کارهای توپی و برنامه های مورد نظر پرداختند.

نکته قابل توجه در طول تمرینات آرامش ولاسکو بود این آرامش ناشی از اعتماد وی به بازیکنان است. ولاسکو دیگر می داند که برنامه های تاکتیکی و تکنیکیش برای ملی پوشان تفهیم شده و دیگر نیازی نیست ساعتها برای عملی کردن تفکراتش وقت بگذارد.

در طول تمرینات آماده سازی کافی بود ولاسکو برنامه خاصی را ارائه می کرد بدون هیچ وقفه و مشکلی بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی نسبت به اجرای صحیح آن اقدامات لازم راانجام می دادند. در طول این مرحله از تمرینات ولاسکو تک به تک ملی پوشان را زیر نظر داشت و به آنها نکات فنی و تکنیکی را گوشزد می کرد.

* اثری از کدورت های لیگ در تیم ملی نیست

ترکیب تیم ملی والیبال کشورمان را بازیکنانی تشکیل می دهند که برخی از آنها در طول مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور با یکدیگر به مشکل برخورده بودند در طول تمرینات تیم ملی رابطه اخلاقی این بازیکنان بسیار عالی است به طوری که هیچ اثری از کدروت های لیگ در میان آنها احساس نمی شود.

خولیوولاسکو با وجود آن که نظارت دقیقی بر تمرینات توپی ملی پوشان داشت، هر از چندگاهی به سالن بدن سازی و وزنه می رفت و از نزدیک شاهد نوع وزنه زدن ملی پوشان و آمادگی جسمانی آنها بود.

حضور سیاوش باقری به عنوان مربی بدنساز تیم ملی والیبال به آن دلیل است که ملی پوشان بتوانند بدون مشکل و اصولی نسبت به زدن وزنه های سنگین اقدام کنند، درگذشته چون این کار به طور صحیح و علمی انجام نمی شد مصدومیت های ناشی از عدم صحیح زدن وزنه زیاد بود.

* صحبت های ولاسکو با موتورها و کاپیتان های تیم

پاسور یکی از پست های کلیدی و مهم تیم محسوب می شود حال در تیم ملی والیبال ایران وضعیت به گونه ای است که هر دو پاسور به عنوان کاپیتان انتخاب شده اند.

در طول تمرینات آماده سازی زمانی که به ملی پوشان اجازه آب خوردن داده می شد ولاسکو با مهدی مهدوی و سعید معروف پاسورها و کاپیتان های تیم ملی به طور خصوصی صحبت می کرد و راهنمایی های لازم را به آنها ارائه می کرد.

ولاسکو در برخی مواقع با همکارانش در کادر فنی تیم ملی در طول تمرینات صحبت کرد و هماهنگی های لازم را با آنها انجام می داد.

حسین معدنی سرمربی اسبق تیم ملی والیبال کشورمان هم به عنوان دستیار ولاسکو در طول تمرینات حضور دارد.

رحمان محمدی راد کمک مربی تیم ملی زیر 23 سال، در تمرینات تیم ملی بزرگسالان هم حضور دارد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ملی پوشان سرباز!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 25 فروردین 1392-03:34 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :چهار نفر از والیبالیست های ملی پوش کشورمان هم اکنون به جای حضور در تمرینات تیم ملی دوران خدمت نظام وظیفه را طی می کنند.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران مجتبی میرزاجانپور، امیرغفور، پوریا فیاضی و حسین پویا والیبالیست های ملی پوشی هستند که هم اکنون به جای حضور در تمرینات آماده سازی تیم ملی دوران آموزشی نظام وظیفه را طی می کنند.

طبق رایزنی های انجام شده از سوی فدراسیون ها و تربیت بدنی نیروهای مسلح قرار شده که این دسته از ملی پوشان به جای گذراندن دو ماه دوره آموزشی به دلیل نزدیک بودن زمان مسابقات لیگ جهانی یک هفته را در پادگان نیروی انتظامی شهر گرگان دوران آموزشی را سپری کنند.

در صورتی که این بازیکنان بیش از مدت زمان اعلام شده در دوران آموزشی سربازی حضور داشته باشند نمی‌توانند به برنامه های آماده سازی تیم ملی برسند و ولاسکو بدون آن ها باید تیم ملی را برای حضور در لیگ جهانی آماده کنند.

گفتنی است؛ چهار ملی پوش سرباز والیبالیست کشورمان، دوران آموزشی خود را از روز چهارشنبه 21 فروردین ماه آغاز کرده اند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مهدوی:انتظار ها را بالا نبریم!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 23 فروردین 1392-03:56 بعد از ظهر
پاسور تیم ملی والیبال با اشاره به روند برگزاری اردوهای آمادگی تاکید کرد
که ایران در گروه سختی از مرحله مقدماتی لیگ جهانی قرار دارد.مهدی مهدوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،
اظهار کرد: سال بسیار مهمی را در والیبال پیش رو داریم. تیم ملی ایران
نخستین حضور خود را در رقابت های لیگ جهانی تجربه می کند. به هر حال
امیدوارم سطح انتظارات طوری نباشد که مردم فقط از تیم برد بخواهند. ما در
گروهی قرار داریم که بهترین تیم های دنیا حضور دارند. هدف ما این است که
مقابل آنها خوب بازی کنیم. اگر چنین انتظارها را بالا نبریم و تیم را تحت
فشار نگذاریم قطعا بازیکنان راحت تر کار می کنند و می توانند بازی های خوبی
انجام دهند. به همین صورت، بازی خوب هم نتیجه را به دنبال خواهد داشت.
همچنین مسابقات قهرمانی آسیا را داریم. ما باید از عنوان قهرمانی خود در
آسیا دفاع کنیم.وی درباره برنامه های تمرینی تیم ملی گفت: تمرینات خیلی خوبی پشت سر
گذاشتیم. فکر نمی کنم هیچ تیمی در دنیا تمرین خود را استارت زده باشد. ما
خیلی خوب استارت زدیم و کار را از همین ابتدا با برنامه آغاز کردیم. در حال
حاضر تمرینات بدنسازی سنگین را دنبال می کنیم. تغییرات تاکتیکی هم داشتیم و
بازیکنان جدید هم به اردو اضافه شدند. از این جهت انرژی زیادی هم به تیم
اضافه شده است. یکی از بزرگترین مشکلات تیم ملی روی توپ های برگشتی است که
روی آن کار می کنیم. مطمئنا بهتر خواهیم شد. این فقط مشکل تیم ایران نیست.
بیشتر تیم های والیبال جهان در امتیاز گرفتن از توپ های برگشتی مشکل دارند.کاپیتان دوم تیم ملی درباره انتخابش از سوی بازیکنان تاکید کرد: این نظر
سایر دوستانم بود. آنها به من لطف داشتند. هیچ فرقی نمی کند چه کسی کاپیتان
باشد. مهم نتیجه گرفتن تیم است. اگر بازیکنان همدل باشند و به یکدیگر
احترام بگذارند موفق خواهیم شد. من هم اگر هر کمکی برای تیم ملی از دستم
برآید، قطعا انجام خواهم داد.پاسور تیم ملی والیبال در ارزیابی از حریفان ایران در مرحله مقدماتی لیگ
جهانی به ایسنا گفت: بازی کردن در ایران مقابل آلمان و صربستان خیلی سخت
است. دوست دارم مردم به ورزشگاه بیایند و از تیم حمایت کنند. اگر مثل بازی
های سال های قبل مقابل چین و ژاپن شاهد حمایت گسترده مردم باشیم مطمئنا یک
جو مثبت بوجود می آید. امیدوارم نتیجه بگیریم.وی با اشاره به محقق نشدن وعده پاداش یادآور شد: ما دیگر خسته شدیم آنقدر
در این باره گفتیم و مسئولان نشنیدند. امیدوارم قبل از مسابقات حداقل ملی
پوشان را شارژ روحی کنند و به وعده های قبلی خود عمل کنند.مهدوی در پاسخ به این سوال که حد موفقیت خود را کجا می دانید، اظهار کرد:
امیدوارم در نخستین حضور تیم ملی در لیگ جهانی بازی ها خوبی انجام دهیم و
من هم نقش موثری در موفقیت های والیبال داشته باشم.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بازارگرد جانشین محمودی در کاله!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 23 فروردین 1392-03:39 بعد از ظهر

خبرگزاری ورزش والیبال :مهدی بازارگرد که قرار است به عنوان بازیکن کمکی تیم کاله در رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا همراهی کند، از روز چهارشنبه در تهران به اردوی این تیم پیوست تا جمع بازیکنان کمکی نماینده آسیایی ایران کامل شود.

به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از خبرنگار مهر، تیم والیبال کاله آمل که به عنوان قهرمان فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور برای شرکت در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا آماده می‌شود، پس از چند روز تمرین در آمل روز گذشته چهارشنبه به تهران سفر کرد و قرار است تا زمان آغاز دیدارهایش در مسابقات باشگاه‌های آسیا تمریناتش را در آزادی پیگیری کند.

همزمان با حضور تیم والیبال کاله در تهران، مهدی بازارگرد که از وی به عنوان یکی از یاران کمکی کاله در مسابقات باشگاه‌های آسیا نام برده می‌شد به اردوی این تیم پیوست تا تمریناتش را با آملی‌ها آغاز کند. بازارگرد فصل گذشته برای پیکان در رقابت‌های لیگ برتر بازی کرد.

پیش از این جواد محمدی‍‌نژاد و علی سجادی که به ترتیب بازیکنان پیکان و شهرداری تبریز در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر بودند، به عنوان یار کمکی در تمرینات کاله شرکت داشتند. بدین ترتیب با پیوستن بازارگرد، ترکیب بازیکنان کمکی کاله برای حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا کامل شد. بهروز عطایی، سرمربی تیم کاله قصد دارد از هر سه بازیکن کمکی حاضر در تمریناتش یعنی بازارگرد، محمدی‌نژاد و سجادی در ترکیب دوازده نفره تیمش استفاده کند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا طی روزهای اول تا نهم اردیبهشت ماه در تهران برگزار می‌شود. کاله در گروه A این مسابقات با نمایندگان کویت، امارات و چین تایپه همگروه شده است. قطر، ازبکستان، عراق (گروه B)، چین، هند، لبنان (گروه C)، قزاقستان، ژاپن، عمان و مالدیو (گروه D) دیگر کشورهایی هستند که نمایندگان آنها در این دوره از مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا شرکت خواهند داشت.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تمرین چهارشنبه(ببخشید با دو روز تاخیر شد)!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 23 فروردین 1392-03:15 بعد از ظهر

 

من همیشه فک میکردم والیبالیستا بطری هاشون دهنیه ولی این عکس همه ابهامات من از خردسالی تا حالا رو پاسخ داد!!

 

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات