یه خبرگزاریه بروز والیبال

پورعروجی: دیدگاه ما کمک به سایر تیم‌های ملی والیبال است

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 31 شهریور 1392-10:20 قبل از ظهر


سرپرست تیم ملی والیبال زیر23 سال گفت: دیدگاه ما کمک به سایر تیم‌های ملی است اما مصدومیت فیاضی همه ما را ناراحت کرد.

علی پورعروجی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره حاشیه‌های مطرح شده‌ی تقاضای کادر فنی تیم زیر 23 سال برای دراختیار گرفتن پوریا فیاضی اظهار کرد: ما همیشه در تماس و صحبت با کادر فنی تیم بزرگسال هستیم. تقریبا مجوز فعالیت فیاضی را در تیم زیر 23 سال گرفتیم ولی متاسفانه این بازیکن در حاشیه تمرین تیم ملی "ب" مصدوم شد و ما هم گرفتار شدیم.

وی افزود: در کل همه می‌دانیم که تیم ملی بزرگسال ایران ترکیب جوانی در اختیار دارد. برخی از بازیکنان این تیم نظیر امیر غفور می‌توانستند در ترکیب تیم زیر 23 سال بازی کنند اما اولویت اول همه ما موفقیت تیم ملی بزرگسال است. تیم ملی بزرگسال ایران هم به مسابقات قهرمانی مردان آسیا می‌رود. برای این تیم هم آرزوی موفقیت می‌کنیم. به هر ترتیب با وجود اولویت‌بندی فدراسیون برای کسب بهترین نتیجه با تیم ملی زیر 23 سال در مسابقات جهانی شرکت می‌کنیم.

سرپرست تیم ملی والیبال زیر23 سال خاطرنشان کرد: تا جایی که امکان داشت با تیم‌های ملی "الف" و "ب" همکاری کردیم. حتی در آستانه سفر تیم ملی "ب" هم چند بازیکن در اختیارشان قرار دادیم. دیدگاه کادر فنی ما کمک به سایر تیم های ملی است. ولاسکو هم می‌تواند چند بازیکن به تیم ما بدهد همانطور که با پیوستن فائزی و قرا به تیم ما موافقت کرده است. اما مصدومیت فیاضی همه ما را ناراحت کرد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال ایران فصل ۹۲-۹۳ تا کنون

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 31 شهریور 1392-10:14 قبل از ظهرvolleyball-forum.ir/page/transfers


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 31 شهریور 1392-10:01 قبل از ظهر


شنبه 30 شهریور 1392

تهران - فدراسیون والیبال

عکس از: فهیمه شاددل

 

سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 1 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 2
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 3 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 4
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 5 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 6
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 7 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 8
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 9 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 10
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 11 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 12
سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 13 سمینار تخصصی توپ گیری، سرویس و دریافت عکس 14داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آغاز آخرین اردوی تیم ملی والیبال پیش از مسابقات قهرمانی آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-03:11 بعد از ظهر

تیم ملی والیبال كشورمان از امروز شنبه آخرین مرحله اردوی آمادگی خود برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی آسیا آغاز می كند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران كه چهارشنبه از اردوی آمادگی برون مرزی تركیه به كشور بازگشت، آخرین مرحله آماده سازی خود را از امروز شنبه 30 شهریورماه آغاز خواهد كرد.
سرپرست تیم ملی والیبال در باره مدت این اردو گفت: ملی پوشان شركت كننده در اردوی تركیه در آخرین مرحله آماده سازی تیم حضور خواهند داشت كه به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.
امیر خوش خبر با بیان اینكه بازیكنان تیم ملی روزانه در دو نوبت صبح و عصر در آخرین اردوی آمادگی تمرین خواهند كرد، در باره محورهای مهم این اردو خاطر نشان كرد: اردوی برون مرزی تركیه نقاط ضعف و قوت بازیكنان را مشخص كرد كه تلاش برای برطرف كردن ضغف ها و پررنگ شدن قوت ها از مهمترین محورهای كاری در آخرین اردوی آمادگی است.
وی در مورد نفرات نهایی شركت كننده در هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا نیز گفت: قرار بود اسامی نفرات نهایی در اردوی تركیه از سوی خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی اعلام شود. ایشان این كار را به گذشت دو روز از اردوی تهران محول كردند و انشاالله اسامی نفرات اعزامی تا روز دوشنبه یا نهایتا سه شنبه اعلام خواهد شد.
سرپرست تیم ملی والیبال در باره زمان اعزام تیم ملی به كشور امارات نیز گفت: ساعت هفت صبح پنج شنبه چهارم مهرماه تیم ملی والیبال راهی دبی خواهد شد. روز ششم مهرماه نیز تیم ملی در نخستین بازی خود به مصاف قزاقستان می رود.
وی در باره مدت زمان كوتاه اعزام تیم به دبی تا آغاز مسابقات نیز گفت: زودتر رفتن تیم به مسابقات محاسن و معایبی دارد. با توجه به اینكه مسابقات در دبی برگزار می شود، از نظر جغرافیایی فاصله زیادی نداریم، بنابر این دو روز زودتر كافی است . اگر بخواهیم خیلی زودتر برویم، بازیكنان از طولانی شدن سفر خسته می شوند.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از روز شنبه ششم مهرماه با حضور 24 تیم در دو سالن والیبال محمد حمدان و النصر شهر دبی برگزار می شود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بانوان ایران با قبول شکست مقابل چین تایپه هشتم شدند+حواشی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-03:09 بعد از ظهر

تیم والیبال زنان ایران پس از انجام هفت بازی در مرحله مقدماتی و مرحله یک چهارم  امروز- برای کسب عنوان هفتمی مقابل تیم چین تایپه صف آرایی کرد و در نهایت نتیجه را سه بر صفر به حریف خود واگذار کرد.
والیبالیست های ایرانی در بازی نخست بازی را نتیجه سه بر صفر (18 بر 25 )، (15 بر 25 ) و(14 بر 25 ) به تیم والیبال زنان چین تایپه واگذار کرده بود، در بازی دوم که برای کسب عنوان هفتمی برگزار می شد نیز نتوانست مقابل این تیم پیروز شود و با نتیجه ی  (9 بر 25 )، ( 16 بر 25) و (17 بر 25 ) به حریف  واگذار کرد.
در ترکیب اصلی امروز تیم ملی والیبال زنان ایران مینا روستا، مائده برهانی ، فرنوش شیخی ، مهسا صابری، شبنم علیخانی و مهسا کدخدا به زمین رفتند.
دریافت های نه چندان خوب همراه با خطاهای فردی برای تیم ایران مشکل ساز شد و نماینده کشورمان را از دست یافتن به مقام هفتمی آسیا و یک پله صعود بازماند.

لازم به ذکر است بانوان کشورمان با کسب مقام هشتم آسیا جواز حضور در رقابت های جام کنفدراسیون والیبال آسیا را در سال آینده کسب کردند.

** حواشی آخرین روز مسابقات والیبال قهرمانی آسیا
دیدار ایران باچین تایپه نخستین بازی آخرین روز هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا است و پس از این بازی که برای  مشخص شدن تیم هفتم برگزار می شود به شکل معکوس برای مشخص شدن عنوان نخست تا ششم این مسابقات تیم ها به مصاف هم خواهند رفت.
با آنکه امروز سومین روزی است که به طور متوالی بارش باران در شهر ناخون پاتوم ادامه دارد وتیم تایلند میزبان این دوره از مسابقات در اخرین بازامروز به مصاف قدرتمندترین تیم آسیا و سوم المپیک می رود ، اما مردم این شهر از نخستین ساعات روز با چتر پشت درهای سالن چایچاینا تجمع کرده اند وپس از ورود به سالن تا آخرین مسابقه در اینجا می مانند.
این درحالی است  که پس از ایران تیم های قزاقستان و ویتنام برای کسب عنوان پنجمی ، سپس تیم های چین و کره برای عنوان سومی بازی خواهند کرد و در نهایت و ساعت شش به وقت محلی تیم تایلند وژاپن به مصاف هم خواهند رفت .
دیدن کودکان زیر پنج سال همراه با خانواده هایشان ، حضور تعداد زیای از عکاسان و خبرنگاران که برای پوشش تیم ملی والیبال زنان کشورشان ساعتها قبل در سالن نشسته اند حس و حال عجیبی به فضا سالن داده ست .
از نکات جالب توجه اینکه مردم تایلند بازی تیم ایران را نیز دوست دارند و هر جا که بازیکنان ما موفق به کسب امتیاز می شوند صمیمانه تیم ایران را تشویق می کنند.
مردم تایلند موقع صدا کردن ایران ، با کلمه ایلان ایلان تیم ما را تشویق می کردند و به نظر می رسد گزارشگر بازیهای ایران با علاقه ای خاص نام ایران را می آورد.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سیما صدیقی :در شرایط کنونی از بانوان نباید توقع معجزه و جادو داشت !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:44 قبل از ظهر
خبرگزاری ورزش والیبال : تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در مسابقات قهرمانی زنان آسیا توانست با 2 برد به جمع هشت تیم برتر قاره کهن راه پیدا کند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال ،سیما صدیقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از نظر مقامی که تاکنون در مسابقات تایلند رشد خاصی را شاهد نبودیم چون بهترین عنوان والیبال بانوان، هشتمی درسطح قاره آسیا است. اما باید بگویم که در این رقابتها ملی پوشان با هر بار حضور در یک بازی نکات فنی جدید تر و حرفه ای تری را می آموزند.
سر مربی اسبق تیم ملی والیبال بانوان کشورمان تصریح کرد: متاسفانه سرعت رشد والیبال در میان بانوان والیبالیست بسیار کم است، چون به طور عملی دختران والیبالیست ایرانی حدود پنج الی شش ماه در اردو هستند و بعد از آن وارد مسابقات لیگ می شوند.
سر مربی اسبق تیم ملی والیبال بانوان یاد آور شد: دختران والیبالیست ایرانی از نظر توانایی و پتانسیل نسبت به دیگر کشورها چیز کم ندارند،‌ولی از نظر تجربه حضور در میادین بین المللی نسبت به دیگر رقبای خود در قاره کهن عقب تر هستند. آنها هر چه بیشتر در میادین بزرگ بین المللی بازی کنند عملکردشان حرفه ای تر شده و سرعت رشدشان بالاتر می رود.
صدیقی گفت: اگر تیم ملی والیبال بانوان حتی به مدت یکسال متوالی هم تمرینات آماده سازی خود را انجام دهد تا زمانی که در فضای مسابقه قرار نگیرد وضعیت به همین شکل ادامه خواهد یافت.
دختران نیز همانند پسران اگر به طور مستمر در میادین بین المللی و بازیهای تدارکاتی با تیمهای خارجی حاضر شوند می توانند به سرعت برای کشورمان به بازیکنانی مدال آور تبدیل شوند.
وی تصریح کرد: مشکل اصلی دختران ما کم تجربگی است تا وقتی این مسأله برطرف نشود وضعیت به همین شکل ادامه خواهد داشت.
متأسفانه والیبال بانوان ایران علاوه بر نداشتن بازیهای تدارکاتی با تیم های خارجی، از داشتن لیگ حرفه ای نیز محروم است، وقتی ما حتی لیگ باشگاهی سطح بالا و قدرتمندی هم نداریم نمی توان از ملی پوشان در مسابقات آسیایی توقع جادو و معجزه داشت.
صدیقی خاطر نشان کرد: به طور کلی باید بگویم پائین بودن سطح مسابقات باشگاهی هم یکی دیگر از دلایل اصلی عدم رشد والیبال بانوان ایران در سطح تیمهای قاره آسیا است، وقتی دختران والیبالیست ایرانی در داشتن حامی مالی قدرتمند محروم هستند، حفظ جایگاه هشتمی در این شرایط کار بسیار سخت و بزرگی است.
سرمربی اسبق تیم ملی والیبال بانوان گفت: در حل حاضر شاهدیم اکثر تیمها مثل هند که در گذشته جایگاه چندان خوبی در مسابقات اسیایی نداشتند، در این پیکارها جزو مدعیان محسوب می شوند مسئولان فدراسیون نباید با توجه به این مسأله در خصوص والیبال بانوان سرمایه گذاری می کنند.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عکس های ناب از اردو تیم ملی در ترکیه

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:31 قبل از ظهربازی با بلغارستان.,, کشاورزی لیبرو تیم بودهاینم عکس بچه ها با یکی از طرفدارای ایران


منبع این عکس هام پروفایل همون اقایی که با بچه ها عکس انداخته


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برنامه مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان 2013 آسیا+ساعت و روز بازی های تیم ملی!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:26 قبل از ظهر

برنامه مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان 2013 آسیا+ساعت و روز بازی های تیم ملی !

خبرگزاری ورزش والیبال : هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا برای نخستین بار با حضور 24 تیم در هشت گروه سه تیمی از ششم مهرماه آغاز می شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا هر دو سال یکبار توسط کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار می شود و امارات متحده عربی برای نخستین بار میزبانی این رقابت بر عهده گرفته است.
رقابت های این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در دو سالن مجموعه ورزشی حمدان بن محمد و باشگاه النصر دبی برگزار می شود.

دور مقدماتی این رقابت ها در هشت گروه سه تیمی (24 تیم ) برگزار می شود که گروه بندی آن به قرار زیر است:
گروه A: امارات (میزبان)، اردن و تایلند
گروه B: استرالیا با بحرین و میانمار
گروه C: ایران، کویت و قزاقستان
گروه D: چین، عربستان و چین تایپه
گروه E: ژاپن ، عمان و سری لانکا
گروه F: کره جنوبی، عراق و افغانستان
گروه G: هند، قطر و ازبکستان
گروه H: پاکستان، لبنان و اندونزی

مرحله مقدماتی این رقابت ها از شنبه ششم مهرماه به مدت سه روز برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در روز نخست (ششم  مهر) با قزاقستان و در روز دوم (هفتم مهر) با کویت بازی دارد. ملی پوشان کشورمان روز سوم (هشتم مهر) استراحت خواهند داشت.

پس از بازی های دور مقدماتی، 16 تیم برتر (تیم های اول و دوم هشت گروه) به عنوان تیم های برتر راهی مرحله دوم می شوند تا برای کسب عنوان های اول تا شانزدهم با هم رقابت کنند. هشت تیم دیگر نیز برای مکان های 17 تا 24 رقابت می کنند.

برنامه کامل دور مقدماتی به وقت امارات به قرار زیر است:


شنبه ششم مهرماه:
ساعت 12، لبنان – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، هند – ازبکستان ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – قزاقستان ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – سری لانکا، سالن النصر
ساعت 16، عربستان – چین تایپه، سالن حمدان
ساعت 16، بحرین – میانمار، سالن النصر
ساعت 18:30 مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ، سالن حمدان
ساعت 19:30، امارات – تایلند، سالن حمدان
ساعت 19:30، عراق – افغانستان ، سالن النصر

یکشنبه هفتم مهرماه:
ساعت 12، قطر – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، امارات – اردن ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – کویت ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – ژاپن ، سالن النصر
ساعت 16، کره جنوبی – عراق سالن حمدان
ساعت 16، استرالیا - بحرین ، سالن النصر
ساعت 18:30 چین – عربستان ، سالن حمدان
ساعت 18:30، پاکستان – لبنان ، سالن النصر

دوشنبه هشتم مهرماه:
ساعت 12، قزاستان – کویت ، سالن حمدان
ساعت 12، اندونزی – پاکستان، سالن النصر
ساعت 14، ازبکستان – قطر ، سالن حمدان
ساعت 14، تایلند – اردن ، سالن النصر
ساعت 16، چین تایپه – چین، سالن حمدان
ساعت 16، سری لانکا – ژاپن، سالن النصر
ساعت 18:30 افغانستان – کره جنوبی، سالن حمدان
ساعت 18:30، میانمار – استرالیا ، سالن النصر

در مرحله دوم رقابت های قهرمانی مردان آسیا تیم های اول و دوم هر گروه (16 تیم برتر) در چهار گروه به مدت دو روز با هم رقابت می کنند که تیم های اول و دوم گروه های A و H در گروه جدید (I)، تیم های اول و دوم گروه های B و G در گروه (J)، تیم های اول و دوم گروه های C و F در گروه (K) و تیم های اول و دوم گروه های D و E در گروه (L) با یکدیگر رقابت می کنند.
 در این مرحله نتیجه بازی دو تیمی که در مرحله مقدماتی با هم بازی داشتند، لحاظ می شود و هر تیم تنها دو بازی خواهد داشت.


در پایان مرحله دوم گروهی این رقابت های تیم ها بر اساس رده بندی گروه خود در مراحل حذفی جهت تعیین مقام اول تا هشتم و نهم تا شانزدهم به رقابت می پردازند.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مصاحبه ی جالب محمد موسوی +خیلی باحاله حتما بخونید

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:18 قبل از ظهر


تقدیم به همه ی طرفدارای محمد موسوی ....


موسوی از صفحه "اینستاگرامش" می گوید.......


 لیگ جهانی چه تاثیری بر زندگی تو داشت؟

- اولین تاثیر را فکر می کنم روی والیبال داشت. بعد از لیگ جهانی 70 درصد به طرفداران والیبال اضافه شد. معیار من برای تشخیص طرفداران والیبال، رفتاری است که در مکان های عمومی نسبت به من دارند. تا قبل از لیگ جهانی بعضی از مردم من را می شناختند، برای بعضی آشنا بودم و خیلی ها را هم نمی شناختم. آن زمان کسی از کنار ما رد می شد، اگر می شناخت، فوقش یک سری هم برای سلام علیک تکان می داد اما حالا وقتی به بانک، رستوران و جاهای عمومی دیگر می روم اکثرا من را می شناسند، جلو می آیند و کلی سوال می کنند و احترام می گذارند. واقعا بعضی وقت ها دوستانی که با من بیرون می آیند کلافه می شوند ولی شرایط اینطور شده دیگر ...


مثل فوتبالیست ها؟

- اتفاقا چند وقت پیش با یکی از دوستانم در ترافیک بودیم که کنارمان اتوبوسی ایستاده بود. اتفاقا چند خانمی که در اتوبوس بودند، من را دیدند و شروع کردندن به جیغ زدن و بالا و پایین پریدن. برای خودم هم جالب بود اما دوستم آنقدر آن روز از با من بودن کلافه شده بود که می گفت: «مگر علی کریمی رو دیده اند که اینجوری می کنند؟» فکر کنم فوتبالیست ها کمی مشهورتر هستند ولی والیبالیست ها هم کم زحمت نکشیدند.


حالا این شرایط خوب است یا بد؟

- واقعا محبوبیت لذت خاص خودش را دارد. محبوبیتی را می گویم که هم مشهور باشی هم دوستت داشته باشند. کمتر جریمه می شوی، جا پارک بهتری گیرت می آید، در رستوران جای خوبی می نشینی و مزایای دیگری که واقعا لذت دارد اما روزهایی می رسد که کلافه، عصبی و خسته ای یا داستان های دیگری داری، تعداد کسانی هم که سراغت می آیند، زیاد می شود و نمی توانی پاسخگوی همه آنها باشی، آن وقت است که این شرایط آزارت می دهد و پیش خودم می گویم این فوتبالیست ها یا هنرمندان مطرح چه می کشند اما در کل خوب است.


حالا با این همه طرفدار می خواهی چکار کنی؟ دوری کنی یا در ارتباط باشی؟

- راستش من تا قبل از این دوست نداشتم زیاد با رسانه ها در ارتباط باشم. اصلا مصاحبه نمی کردم، شاید ماهی یک بار و آن هم اگر چیز خاصی می شد ولی الان تصمیم گرفته ام بیشتر با طرفدارانم در ارتباط باشم. یعنی وقتی درخواست ها زیاد شد، لازم دیدم صفحه ای مثل اینستاگرام باز کنم و با طرفدارانم آنجا در ارتباط باشم. هر شب بعد از تمرین اینستاگرام را چک می کنم و بعضی وقت ها پست یا عکس هم می گذارم.


مثلا چه چیزهایی می گذاری؟

- مثلا در جایی که باید خصوصیات خودم را بگویم نوشتم: «انتقاد پذیر نیستم و دوست دارم ازم تعریف شود، نشانه یک مردادی اصیل هستم.»


مگر مردادی ها چه نشانه هایی دارند؟

- خیلی زود رنج، زود از کوره در می روند و زود هم فروکش می کنند، احساساتی نمی شوند ولی اگر بشوند خیلی احساسی هستند، دوست ندارند از آنها انتقاد شود و همیشه دوست دارند از آنها تعریف شود. اصلا نماد این ماه شیر است، یعنی دوست دارند فرمانروا باشند. من اول به این چیزها اعتقادی نداشتم ولی وقتی این چیزها را با خصوصیات خودم تطبیق دادم، خیلی شبیه بودند و دیدم دقیقا همان است.


تا حالا شده عکس یا پستی بگذاری که پشیمان شوی؟

- آره، شده. بعضی وقت ها یکسری عکس ها را برای خودم و جمع دوستانم می گذارم اما چون صفحه من عمومی است همه نوع آدم آن را می بیند و بعضی وقت ها حرف های نامربوطی می زنند. اتفاقا چند وقت پیش یک پست در اینستاگرام گذاشتم ولی پشیمان شدم چون نظر شخصی ام بود و فکر کردم شاید بعضی ها خوششان نیاید. حدودا 400 نفر صحبت های من را تایید کردند اما 3 یا 4 نفر مقابل حرف های من موضع گرفتند و به خاطر همان سه چهار نفر، کلا پست را پاک کردم.


در مورد چه موضوعی بود؟

- درباره نفوذ فرهنگ عرب به زبان پارسی که خودم این را نمی پسندم ولی تعدادی آن را رد کردند. موضوعی هم که است الان من واقعا متعلق به خودم نیستم و هر حرفی را نمی توانم بزنم. 95 درصد از آنهایی که پست من را خواندند با این نظر موافق بودند اما باید به همه احترام گذاشت.


شده کامنتی یا اظهارنظری خوشحال یا ناراحتت کند؟

- معمولا شب ها قبل از خواب یک عکس یا پست می گذارم و صبح قبل از تمرین و شب بعد از تمرین کامنت ها را چک می کنم. خیلی وقت زیادی برای چک کردن کامنت ها ندارم و معمولا اولین و آخرین آنها را می خوانم اما روزهایی که بیکارم یا حوصله ام سر می رود می نشینم و کامل چک می کنم. متاسفانه چون تعداد افراد در اینجا زیاد است بعضی ها برای دیده شدن می آیند و خیلی حرف های نامربوط می زنند. عصبانی می شوم و آن کامنت ها را پاک می کنم ولی یاد گرفته ام نه زیاد از تعریف ها خوشحال شوم و نه از بد و بیراه گفتن ها ناراحت.

این ارتباط با رسانه ها چه تاثیری بر زندگی ات داشت؟

- راستش را بگویم؟

 هر طور راحتی.

- راستش فکر می کنم ذهنم از اصل کار بیرون آمده، یعنی صددرصد ذهنم دیگر برای والیبال نیست. نه زیاد ولی مثلا اگر حرف یک آدمی یک دهم درصد روی من تاثیر بگذارد، حرف 10 نفر می شود یک درصد، پس دیگر صددرصد ذهن من معطوف والیبال نیست. کمی تمرکزم را از دست داده ام و فکر می کنم یکی از دلایلی که ولاسکو برای مسابقات انتخابی قهرمانی جهان به من استراحت داد، همین موضوع است.

خودش هم بهم گفت که مشکلم بدنی نیست اما از نظر ذهنی تمرکز سابق را ندارم. آدم باید ذهن خیلی قوی داشته باشد که بتواند در کنار حرفه اش این مسائل را هم هماهنگ کند به طوری که به اصل کار خدشه ای وارد نشود. فکر می کنم بسیاری از هنرمندان و ورزشکارانی که مطرح هستند کار خیلی سختی دارند که همه این مسائل را با هم هماهنگ کنند. به نظرم چون اولین بار است که عضو این صفحات می شوم، کمی برایم مشکل ایجاد شده.

حالا قصد داری چه کار کنی؟ بگذاری کنار یا ...؟

- نه، باید حرفه ای با این قضیه رفتار کنم. قصد دارم وب سایت رسمی خودم را افتتاح کنم تا با کمک یکی از دوستانم کمی این بار را سبک کنم تا طرفدارانم به آنجا بیایند و کار رسمی تر شود. کلا قصددارم ذهنم را قوی تر کنم. مثلا اگر خبرنگاری به من زنگ زد و سوالی کرد که باعث ناراحتی ام شد،از کوره در نروم و با پختگی جوابش را بدهم یا حرف های آنها تا چند روز فکرم را مشغول نکند. همان لحظه همه چیز را تمام کنم.

این شهرت فقط 50 میلیون تومان داشت

 به غیر از اینستاگرام جایی دیگر مثل kik، we chat یا اینجور جاها هم فعالیت داری؟

- آره ولی ترجیح می دهم آی دی ام را علنی نکنم تا زیاد آنجا هم شلوغ نشود.

فعالیتت در فیسبوک چطور است؟

- یکسری آدم های نامرد که نمی دانم می خواهند به کجا برسند جای من صفحه درست کرده اند و اطلاعات دقیقی هم از من دارند. از این بابت خیلی لطمه خوردم. در فرودگاه چند نفر تا من را دیدند، گفتند: «سلام ممد جون، منم فلانی ...» گفتم ممد جون کیه؟ شما من را دیده اید و صدایم را شنیده اید چرا فکر می کنید من همانی هستم که در فیسبوک بودم. الان ماهی یک بار، آن هم چه اتفاقی بیفتد به فیسبوک می روم. می خواهم صفحه ام را فن پیج کنم تا فقط لایک بخورد.

حالا این همه شهرت جنبه مالی هم برایت داشته؟

- یک 50 میلیون دادند، آن را هم اینقدر گفتند که مردم حفظ شدند ما 50 میلیون پاداش گرفته ایم. یک حواله ورود خودرو هم دادند که برخلاف تصور همه، ما باید مثل بقیه گمرک و تمام هزینه ها را بدهیم، فقط دوندگی جواز را نداریم.


 (منبع: روزنامه تماشا)


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

چهار تیم برتر والیبال زنان آسیا مشخص شدند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:17 قبل از ظهر


تیم های كره جنوبی، تایلند (میزبان)، ژاپن و چین با شكست حریفان خود در مرحله یك چهارم نهایی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان اسیا به عنوان چهار تیم برتر این رقابت ها معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله یك چهارم نهایی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا روز گذشته در شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار شد و تیم های كره جنوبی، تایلند، ژاپن و چین به عنوان چهار تیم برتر معرفی شدند.
نتایج دیدارهای مرحله یك چهارم نهایی به قرار زیر است:
کره  جنوبی  3 – قزاقستان صفر
چین تایپه صفر – تایلند 3
ژاپن 3 – ایران صفر
چین 3 – ویتنام صفر
در گروه دوم این رقابتها که برای کسب عنوان نهم تا شانزدهم آسیا با هم رقابت می کنند نیز نتایج زیر به دست آمد:
مغولستان 3 – میانمار صفر
هنگ کنگ 3 – سریلانکا صفر
استرالیا 3 – فیلیپین صفر
اندونزی 3 – هند 1
نرگس افشین داور بین المللی کشورمان نیز که در این رقابتها به کار قضاوت مشغول است، دیدار تیم های اندونزی و هند از گروه دوم مرحله یک چهارم نهایی را به عنوان داور دوم قضاوت کرد.
وی روز سه شنبه در مرحله گروه بندی تیم ها دو بازی استرالیا – اندونزی و فیلیپین – میانمار از گروه دوم را نیز در یک روز به ترتیب به عنوان داور اول  و دوم قضاوت کرد و توانست امتیاز 5/93 را با عنوان عالی کسب کند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تیم ملی والیبال زنان ایران مغلوب قزاقستان شد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:16 قبل از ظهر


تیم ملی والیبال زنان ایران در مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا مغلوب قزاقستان شد.
به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال،  دیدار تیم های ملی والیبال زنان ایران و قزاقستان در چارچوب مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا ساعت 11 امروز به وقت تایلند در سالن والیبال شهر ناخون پاتوم تایلند برگزار شد که تیم والیبال کشورمان با پذیرش شکست سه بر یک در برابر قزاقستان شانس خود را برای کسب عنوان پنجمی از دست داد.
ملی پوشان کشورمان در این ست های اول ، دوم و چهارم این دیدار با نتایج (25بر16)، (25 بر22) و (25بر20 ) مغلوب حریف شدند و تنها در ست سوم 25 بر 21 قزاقستان را از پیش رو برداشتند.
این دیدار با نمایش نسبتا خوب والیبالیست های کشورمان در ست های دوم ، سوم و چهارم همراه بود که چند صد نفر تماشاچی داخلی سالن را کاملا به وجد آورد و بارها و بارها تیم جوان کشورمان تشویق کردند.
میترا شعبانیان سرمربی تیم ملی والیبال زنان دیدار در برابر قزاقستان را با ترکیب مینا روستا، مائده برهانی ، مهسا صابری ، نیلوفر رشیدی ، شبنم علیخانی و فرنوش شیخی آغاز کرد.
داور اول این بازی یول بنوسا از فیلیپین بود و تانو توشی هیکو به عنوان داور دوم وی را همراهی كرد.
تیم ملی والیبال زنان ایران فردا شنبه در آخرین روز این رقابت ها برای كسب عنوان هفتمی به مصاف بازنده دیدار ویتنام و چین تایپه می رود.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

توابع تهران قهرمان مسابقات والیبال نوجوانان كشور شد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 30 شهریور 1392-12:11 قبل از ظهر

تیم توابع تهران با شكست آذربایجان غربی به مقام قهرمانی مسابقات والیبال رده سنی نوجوانان كشور دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان کشور امروز جمعه با برگزاری دو دیدار در مرحله نهایی در شهر میاندوآب پیگیری و با قهرمانی توابع تهران به پایان رسید.
در دیدار نهایی این رقابتها تیم توابع تهران سه بر یك آذربایجان غربی را شكست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود كرد. نوجوانان آذربایجان غربی در ست دوم 25 بر 21 به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 16 و 25 بر 15 نتیجه را به حریف خود واگذار كردند تا به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها اكتفا كنند.
در بازی رده بندی نیز تیم گلستان سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 10، 25 بر 15 و 25 بر 15 تهران را شكست داد و مقام سومی این رقابت ها را از آن خود كرد.
مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان كشور از روز شنبه هفته جاری با حضور 10 تیم برتر كشور در میاندوب آغاز شد كه دور مقدماتی این رقابت ها به مدت چهار روز در دو گروه پنج تیمی برگزار شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سرمربی ژاپن: تیم ایران می تواند جزو سه تیم برتر آسیا شود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 29 شهریور 1392-11:27 قبل از ظهر

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ژاپن با بیان اینکه بازیکنان ایران جوان و خوش بنیه هستند، گفت: اگر تیم ملی والیبال ایران برنامه ریزی خوب، تمرینات زیاد و تجربه حضور در مسابقات رسمی بیشتری داشته باشد، در آینده ای نزدیک یکی از سه تیم برتر آسیا خواهد شد.به گزارش خبرنگار اعزامی فدراسیون والیبال ، "مانابه ماسایاشی" پس پیروزی شاگردانش بر تیم ملی والیبال ایران، افزود: : قبل از صحبت در مورد ضعف های تیم ایران باید بگویم والیبالیست های ایران همیت و همکاری خوبی دارند که می تواند در پیشبرد اهداف تیم به آنان کمک کند.
وی در مورد نقطه ضعف تیم ملی والیبال ایران نیز گفت: خطاهای فردی بازیکنان زیاد است و متاسفانه وقتی تیم ایران شروع به از دست کردن امتیاز می کند، این خطاها تمام نشدنی به نظر می رسد و مرتب امتیاز از دست می دهند.
ماسایاشی در مورد والیبال زنان ژاپن گفت: لیگ برتر والیبال زنان ژاپن خیلی منظم و منسجم برگزار می شود و مسوولان تیم ها حاضر در لیگ کمتر از بازیکنان خارجی استفاده می کنند ، ضمن اینکه تلاش می شود تیم ها بازیهای بیشتری در طول یک فصل داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه لیگ والیبال زنان ژاپن در سطح خوبی برگزار می شود، گفت: اما این لیگ ظرفیت بهتر شدن را دارد. در ژاپن دختران والیبال را از سن 12 یا 13 سالگی آغاز می کنند اما تمرینات ساعد و دریافت آنان از سنین هفت یا هشت سالگی در مدارس شروع می شود.
ژاین مربی ژاپنی در پایان دلیل پیروزی تیم اش را سرویس های قوی بازیکنان ژاپنی دانست .تیم ملی والیبال زنان ایران امروز پنج شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی زنان اسیا در برابر ژاپن سه بر صفر مغلوب شد تا از راه یابی به جمع چهار تیم برتر بازماند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

محرومیت بازیکنان متخلف مسابقات امید قهرمانی کشور

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:32 بعد از ظهر


کمیته انضباطی فدراسیون والیبال پرونده تخلف چند بازیکن امید در مسابقات قهرمانی کشور را بررسی کرد و آنان به به محرومیت های مختلف محکوم کرد.
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال دوشنبه 25 شهریورماه تشکیل جلسه داد تا به گزارش سرپرست مسابقات امیدهای قهرمانی کشور در خصوص مسایل بوجود آمده توسط آقایان نوید جعفرزاده، مهیارحسینی، رضا اصلانی و علی رحمانی و حاشیه های آن در مسابقات امیدهای کشور رسیدگی کند.
رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بعد از بررسی کامل این گزارش، به شرح زیر است:
" نظر به اینکه آقایان نوید جعفرزاده، مهیارحسینی، رضا اصلانی و علی رحمانی با رفتار دور از انتظار، نظم حاکم بر سالن مسابقه را بر هم زده و با رفتار غیر ورزشی به بازیکنان تیم مقابل و داور بی احترامی کردند، به استناد و با اختیارات حاصل از آیین نامه انضباطی، آقایان نوید جعفرزاده سه ماه، مهیارحسینی دو ماه، رضا اصلانی یک ماه و علی رحمانی به یک جلسه محرومیت قطعی از حضور در کلیه مسابقات اعم از لیگ برتر، دسته یک و زیرگروه محکوم می شوند."
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از مسابقات تیم ملی والیبال بانوان ایران (شماره دو)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:29 بعد از ظهر


هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی زنان آسیا

ناخون پاتوم - تایلند

شهریور ماه 1392

 

بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 1 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 2
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 3 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 4
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 5 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 6
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 7 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 8
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 9 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 10
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 11 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 12
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 13 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 14
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 15 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس2 16داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از مسابقات تیم ملی والیبال بانوان ایران (شماره یک)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:29 بعد از ظهر


هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی زنان آسیا

ناخون پاتوم - تایلند

شهریور ماه 1392

 

 


بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 1 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 2
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 3 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 4
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 5 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 6
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 7 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 8
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 9 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 10
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 11 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 12
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 13 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 14
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 15 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 16
بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 17 بانوان ایران در مسابقات قهرمانی زنان آسیا عکس1 18داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برنامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:25 بعد از ظهر

هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا برای نخستین بار با حضور 24 تیم در هشت گروه سه تیمی از ششم مهرماه آغاز می شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا هر دو سال یکبار توسط کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار می شود و امارات متحده عربی برای نخستین بار میزبانی این رقابت بر عهده گرفته است.
رقابت های این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در دو سالن مجموعه ورزشی حمدان بن محمد و باشگاه النصر دبی برگزار می شود.

دور مقدماتی این رقابت ها در هشت گروه سه تیمی (24 تیم ) برگزار می شود که گروه بندی آن به قرار زیر است:
گروه A: امارات (میزبان)، اردن و تایلند
گروه B: استرالیا با بحرین و میانمار
گروه C: ایران، کویت و قزاقستان
گروه D: چین، عربستان و چین تایپه
گروه E: ژاپن ، عمان و سری لانکا
گروه F: کره جنوبی، عراق و افغانستان
گروه G: هند، قطر و ازبکستان
گروه H: پاکستان، لبنان و اندونزی

مرحله مقدماتی این رقابت ها از شنبه ششم مهرماه به مدت سه روز برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال ایران در روز نخست (ششم  مهر) با قزاقستان و در روز دوم (هفتم مهر) با کویت بازی دارد. ملی پوشان کشورمان روز سوم (هشتم مهر) استراحت خواهند داشت.

پس از بازی های دور مقدماتی، 16 تیم برتر (تیم های اول و دوم هشت گروه) به عنوان تیم های برتر راهی مرحله دوم می شوند تا برای کسب عنوان های اول تا شانزدهم با هم رقابت کنند. هشت تیم دیگر نیز برای مکان های 17 تا 24 رقابت می کنند.

برنامه کامل دور مقدماتی به وقت امارات به قرار زیر است:


شنبه ششم مهرماه:
ساعت 12، لبنان – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، هند – ازبکستان ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – قزاقستان ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – سری لانکا، سالن النصر
ساعت 16، عربستان – چین تایپه، سالن حمدان
ساعت 16، بحرین – میانمار، سالن النصر
ساعت 18:30 مراسم افتتاحیه هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ، سالن حمدان
ساعت 19:30، امارات – تایلند، سالن حمدان
ساعت 19:30، عراق – افغانستان ، سالن النصر

یکشنبه هفتم مهرماه:
ساعت 12، قطر – اندونزی، سالن حمدان
ساعت 12، امارات – اردن ، سالن النصر
ساعت 14، ایران – کویت ، سالن حمدان
ساعت 14، عمان – ژاپن ، سالن النصر
ساعت 16، کره جنوبی – عراق سالن حمدان
ساعت 16، استرالیا - بحرین ، سالن النصر
ساعت 18:30 چین – عربستان ، سالن حمدان
ساعت 18:30، پاکستان – لبنان ، سالن النصر

دوشنبه هشتم مهرماه:
ساعت 12، قزاستان – کویت ، سالن حمدان
ساعت 12، اندونزی – پاکستان، سالن النصر
ساعت 14، ازبکستان – قطر ، سالن حمدان
ساعت 14، تایلند – اردن ، سالن النصر
ساعت 16، چین تایپه – چین، سالن حمدان
ساعت 16، سری لانکا – ژاپن، سالن النصر
ساعت 18:30 افغانستان – کره جنوبی، سالن حمدان
ساعت 18:30، میانمار – استرالیا ، سالن النصر

در مرحله دوم رقابت های قهرمانی مردان آسیا تیم های اول و دوم هر گروه (16 تیم برتر) در چهار گروه به مدت دو روز با هم رقابت می کنند که تیم های اول و دوم گروه های A و H در گروه جدید (I)، تیم های اول و دوم گروه های B و G در گروه (J)، تیم های اول و دوم گروه های C و F در گروه (K) و تیم های اول و دوم گروه های D و E در گروه (L) با یکدیگر رقابت می کنند.
 در این مرحله نتیجه بازی دو تیمی که در مرحله مقدماتی با هم بازی داشتند، لحاظ می شود و هر تیم تنها دو بازی خواهد داشت.


در پایان مرحله دوم گروهی این رقابت های تیم ها بر اساس رده بندی گروه خود در مراحل حذفی جهت تعیین مقام اول تا هشتم و نهم تا شانزدهم به رقابت می پردازند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

یك هشتم نهایی والیبال قهرمانی زنان آسیا؛ برترین تیم آسیا مقابل ایران پیروز شد !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:20 بعد از ظهر
خبرگزاری ورزش والیبال : دیدار تیم های والیبال زنان ایران و ژاپن كه در چارچوب مرحله یك هشتم نهایی والیبال قهرمانی آسیا صبح امروز (۲۸ شهریور) برگزار شد با برتری بهترین تیم آسیا پایان یافت.
در این بازی كه ساعت ۱۱:۰۰ به وقت محلی برگزار شد ، تیم ژاپن در سه ست متوالی (۲۵ بر ۱۶ )، (۲۵ بر ۱۳) و (۲۵ بر ۱۱) برنده این بازی شد.
والیبالیست های زن ایران با اینكه امروز یكی از زیباترین بازی های خود را در هفدهمین دوره از مسابقات قهرمانی آسیا به نمایش گذاشتند و در دقایق نخست با تیم ژاپن در گرفتن امتیاز به صورت پایاپای پیش رفتند اما در ادامه سرویس های بسیار خوب ژاپنی ها دریافت بازیكنان كشورمان را با مشكل جدی روبرو كرد تا تیم كشورمان در نهایت نتیجه این بازی را به دارنده مدال برنز المپیك واگذار كرد.
تیم والیبال كشورمان در این مسابقه با تركیب فرنوش شیخی، شبنم علیخانی، مائده برهانی، مهساصابری، مهسا كدخدا و مینا روستا به مصاف تیم ژاپن رفته بود.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پرونده بازیكنان چند قراردادی والیبال هفته آینده بررسی می شود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:19 بعد از ظهر
خبرگزاری ورزش والیبال : كمیته انضباطی فدراسیون والیبال هفته آینده پرونده بازیكنانی كه با چند تیم مختلف قرارداد بسته اند را بررسی می كند.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از ایرنا ،رقابت های فصل جدیدلیگ برترولیگ دسته یك والیبال از اول آبان آغازمی شود و سه بازیكن برای رقابت های این فصل با بیش از یك تیم قرارداد بسته اند.
كمیته انضباطی از این سه بازیكن خواسته است در جلسه دوشنبه هفته آینده (اول مهر) نماینده تام الاختیار خود را معرفی كنند در غیر این صورت برابر آیین نامه مسابقات لیگ درباره آنها تصمیم گیری می شود.
در این جلسه كه از ساعت ۱۰:۳۰ آغاز می شود ابتدا پرونده رحمان داودی كه با سه باشگاه پیكان تهران، میزان مشهد و شهرداری ارومیه قرارداد دارد بررسی می شود.
سپس ازساعت ۱۱:۳۰پرونده شهاب احمدی وقراردادش با دوباشگاه باریج اسانس كاشان وشهرداری زاهدان بررسی خواهد شد.
در نهایت هم از ساعت ۱۲:۳۰ پرونده محمد دلیری كه با دو باشگاه پیكان تهران و سایپای البرز قرارداد امضا كرده است مورد بررسی قرار می گیرد.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شروع رقابت های والیبال جام ملت های 2013 اروپا از فردا !

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 28 شهریور 1392-12:18 بعد از ظهر
خبرگزاری ورزش والیبال : مسابقات والیبال قهرمانی اروپا از فردا (جمعه) در دو کشور لهستان و دانمارک شروع می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ورزش والیبال به نقل از تسنیم، بیست و هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی اروپا از فردا (جمعه) با میزبانی مشترک دو کشور دانمارک و لهستان آغاز می‌شود.
16 تیم در این دوره از مسابقات حاضر هستند که در 4 گروه 4 تیمی با هم رقابت می‌کنند:
گروه اول، دانمارک: بلژیک، بلاروس، دانمارک، ایتالیا
گروه دوم، لهستان: فرانسه، اسلوواکی، لهستان، ترکیه
گروه سوم، دانمارک: اسلوونی، صربستان، فنلاند، هلند
گروه چهارم، لهستان: روسیه، آلمان، جمهوری چک، بلغارستان
لازم به ذکر است که تیم ملی صربستان در دوره قبلی به مقام قهرمانی اروپا رسیده است.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :14
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic