یه خبرگزاریه بروز والیبال

چند تا تبریک حسابی به ملی پوشان غیور ایرانی!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:27 بعد از ظهر

یه تبریک ویژه به "تیم ملی فوتبال ایران" که از والیبال الگو گرفت و با غیرت بازی کرد!(الان اینجا همه ریختن تو خیابونا!دم مردم فهیممون گرم که میدونن با اینکه باختیم عااالی بودیم)
یه تبریک به کاراته باز هامون که قهرمان آسیا شدند!
یه تبریک هم به بچه های "تیم ملی هاکی سالنی ایران" که قهرمان آسیا شدند!
دم همتون گرررررررررم!
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیه رو دبادنگو و دکتر داورزنی در اردوی نوجوانان والیبال ایران

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:25 بعد از ظهر

رییس و مشاور امور بین الملل فدراسیون والیبال عصر امروز شنبه از اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان در آکادمی ملی المپیک بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پیه رو ربادنگو مدیر سابق کمیته مسابقات فدراسیون جهانی والیبال و مشاور فدراسیون والیبال ایران که در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی باشگاه ورونای ایتالیا فعالیت می کند، عصر امروز شنبه به همراه دکتر محمدرضا داورزنی از اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان در آکادمی ملی المپیک بازدید کرد.
رییس و مشاور امور بین الملل فدراسیون والیبال در این بازدید از نزدیک با نحوه تمرینات آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان آشنا شدند و در گفتگو با کادر فنی این تیم از برنامه ها و مراحل آماده سازی این تیم مطلع شدند.
نوجوانان دعوت شده به این اردو از حضور رییس فدراسیون در جمع آنان خوشحال شدند و در گفتگو با داورزنی نیز نتوانستند این موضوع را نادیده بگیرند.
پیه رو دبادنگو نیز در گفتگو با محمد وکیلی سرمربی این تیم از کلیه مسایل ریز و برنامه های تیم ایران برای آماده سازی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آگاه شد.
پنجمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان از روز شنبه 24 خردادماه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و به مدت 12 روز ادامه خواهد داشت.
سپهر به نژاد، جواد کریمی سوچلمایی، بیژن براتی، محسن مهدیزاده، محمود رسولی، رسول آقچه لی، اکبر ولایی، علیرضاصفایی طهرانی، میربابک موسوی، امیرحسین اسفندیار، میثم پایدار، طیب عینی، مهرشاد کتال، محمدحبیبی انارکولی، علی اصغر مجرد، محمد کاظم غفاری، علی رمضانی 17 بازیکن حاضر در این اردو هستند.
سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، محمد وکیلی به عنوان سرمربی، غلامرضا مومنی مقدم، علیرضا طلوع کیان و حمیدجعفرزاده (مربیان)، رضا نصیری (فیزیوتراب)، غلامرضا نوروزی (پزشک) اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان را تشکیل می دهند.
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که خود را برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر 18 سال آسیا آماده می کند.
دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 16 تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز می شود که تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با تیم های هند، قطر و بحرین همگروه است. این رقابت ها از 14 شهریورماه سال جاری به مدت 9 روز در سری لانکا برگزار می شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

20 نوجوانان دختر به اردو دعوت شدند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:25 بعد از ظهر

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر 20 بازیکن را به اردوی آمادگی این تیم دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر از دوم تیرماه آغاز می شود و تا 11 تیرماه ادامه خواهد داشت و فریبا صادقی به عنوان سرمربی بر این تمرینات نظارت خواهد داشت.
ملی پوشان دعوتی باید ساعت 16 روز دوشنبه دوم تیرماه خود را به کادر فنی این تیم معرفی کنند. تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی در مجموعه ورزشی پیکان تهران پیگیری می شود و محل اقامت بازیکنان نیز در خوابگاه شماره دو آزادی خواهد بود.
اسامی دعوت شدگان به این مرحله از اردوی آمادگی به قرار زیر است:
زهار قنواتی، شقایق نظری، کوثر سالمی، نیلوفر یمینی سلطان، محدثه مشتاقی، کیانا صبری، پروین گل محمدی، زهرا زهدی، کیمیا جمالی، یاسمن یزدان بخش، هیوا امین، راضیه معصومی، مریم وصالی، صاحبه بین فاطمی، معصومه ابیات، زهرا کامیابی، شبنم نوروز، حنانه کرمی، پریا بیات و معصومه اسماعیلی.
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر خود را برای رقابت های قهرمانی نوجوانان دختر آسیا که از 19 تا 27 مهرماه در تایلند برگزار می شود، آماده می کند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

دعوت شاهمیری به مسابقات قهرمانی جهان

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:25 بعد از ظهر

محمد شاهمیری داور بین المللی والیبال ایران برای قضاوت در مسابقات قهرمانی جهان 2014 دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال 2014 با حضور 24 تیم از هشتم تا 30 شهریورماه سال جاری در 6 شهر لهستان برگزار خواهد شد.
محمد شاهمیری داور بین المللی کشورمان که سابقه قضاوت در لیگ جهانی والیبال سال گذشته و امسال را در پرونده کاری خود دارد، برای قضاوت در این مسابقات نیز دعوت شد.
شاهمیری در سال های 2006 و 2010 نیز سابقه قضاوت در مسابقات والیبال قهرمانی جهان دارد.
تیم ملی والیبال ایران با تیم های ایتالیا، آمریکا ، ایران، فرانسه، تیم چهارم منطقه نورسکا و بلژیک در گروه چهارم این رقابت ها همگروه است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اردوی سوم تیم ملی والیبال آغاز شد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:24 بعد از ظهر

سومین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال زنان از دیروز جمعه در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زنان خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کنفدراسیون آسیا آماده می کند.
سومین اردوی آمادگی این تیم از دیروز در آکادمی ملی المپیک آغاز شد که سرمربی تیم ملی والیبال 19 بازیکن را به این اردو دعوت کرد تا تمرینات خود را به مدت 12 روز زیر نظر کادر فنی پیگیری کنند.
شبنم علیخانی ، ندا چملانیان ، مائده برهانی ، فرزانه زارعی ، نگار کیانی ، فرنوش شیخی ، پوران زارع ، تهمینه درگزنی ، مهسا صابری ، فرانک بابلیان ، سمانه سیاوشی ، سودابه باقر پور، فرزانه مرادیان ، مهدیه خواجه کلایی ، شکوفه صفری ، زینب گیوه ، نجمه عابدیان ، فاطمه صفری ، مهتاب رحمانی و نیلوفر حجتی 19 بازیکن دعوت شده به سومین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال زنان هستند.
مسابقات جام کنفدراسیونAVC CUP  آسیا از۱۷ تا ۲۳ شهریور ماه در شهر شن زن از توابع بندر شانگهای چین برگزار خواهد شد.
دراین رقابت ها هشت تیم ایران ، قزاقستان ، کره جنوبی ، ژاپن ، تایلند، ویتنام ، چین و چین تایپه حضور دارند و تیم ایران در مرحله مقدماتی در قالب گروه نخست با تیم های چین ، ویتنام و کره جنوبی رقابت خواهد کرد.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ورود خبرنگاران خانم به سالن والیبال ممنوع شد!!!!!

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-01:47 بعد از ظهر


با تصمیم جدید مسئولان، ورود خبرنگاران خانم به سالن‌ والیبال ممنوع شد.


در حالی حضور بانوان در سالن والیبال در مسابقات لیگ جهانی بخشی از قوانین این رقابت‌ها محسوب می‌شود، اما مسئولان ذی‌ربط تصمیم گرفتند تا مانع ورود تماشاگران خانم به سالن شوند.

به نقل از فارس، پیش از این مسئولان فدراسیون که خود نقش چندانی در این تصمیم نداشتند تلاش می‌کردند با اخذ مجوز‌های لازم برخی از اعضای تیم‌های ملی بانوان و خبرنگاران را وارد سالن کنند تا حداقل ناظر فدراسیون جهانی نکته منفی در گزارش خود قید نکند تا شانس میزبانی ایران برای مسابقات آینده کم نشود؛ اما بعد از بازی اول ایران و ایتالیا که با برتری شاگردان کواچ خاتمه پیدا کرد، شرایط متفاوت شد.

مسئولان ذی‌ربط در آخرین اقدام خود تصمیم گرفتند مانع ورود خبرنگاران خانم به سالن والیبال شوند که بی‌شک این تصمیم هم قابل توجه ناظر فدراسیون جهانی قرار خواهد گرفت و هم در امر پوشش خبری مسابقات مهمی مانند لیگ جهانی والیبال 2014 خلل ایجاد خواهد کرد.

روز گذشته و در جریان نخستین بازی ایران و ایتالیا تعدادی از خانم‌های خبرنگار که آی‌دی کارت فدراسیون والیبال و حتی کارت پوشش خبری وزارت ورزش و جوانان را هم گرفته بودند، ابتدا وارد سالن شدند و پس از دقایقی مسئولان ذی‌ربط آنها را به بیرون از ورزشگاه هدایت و برخورد نامناسبی با آنها داشتند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

موسوی: فردا هم باید با اقتدار 3 امتیاز بگیریم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-01:47 بعد از ظهر


سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در بازی فردا مقابل ایتالیا هم باید 3 امتیاز کامل را کسب کنیم تا راه صعودمان هموار شود.


سید محمد موسوی در مورد پیروی 3 بر صفر برابر ایتالیا در هفته پنجم رقابت‌های لیگ جهانی 2014 اظهار داشت: از ابتدا با حمایت پرشور تماشاگران خوب شروع کردیم و قدرت خود را به حریف نشان دادیم. در زدن سرویس‌ها تقریاً بی نقص ظاهر شدیم و ایتالیایی‌ها در دریافت اول با مشکل مواجه بودند.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: فکر می‌کنم که بازی تیم ایران حتی بهتر از این بود که دیدید؛ امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم قدرت واقعی خود را نشان دهیم. قطعاً حالا که سه بر صفر بازی را بردیم انتظارها از تیم ما بیشتر می‌شود. باید تلاش کنیم که بازی بعدی را هم همین طور مقتدرانه دنبال کنیم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ایتالیا در اواخر ست دوم خیلی خوب بازی کرد، اما اجازه ندادیم که به برتری برسد. خوشبختانه همه بازیکنان تیم ملی آماده هستند و فرقی نمی‌کند چه کسی در زمین بازی کند. طبیعی است که هر چه جلو می‌رویم هماهنگ‌تر می‌شویم.

موسوی گفت: باید سه امتیاز بازی دوم را هم کسب کنیم تا شانس‌مان برای صعود بیشتر از گذشته شود؛ اگر بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم می‌توانیم با هماهنگی بالاتری به مصاف حریفان برویم. در پایان بازهم از تماشاگران که ما را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم و بدون شک آنها تاثیر زیادی در پیروزی ما مقابل حریفان دارند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

بلیط دیدار ایران و ایتالیا در90ثانیه فروش رفت

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:25 بعد از ظهر


فروش اینترنتی بلیط دیدار اول تیم‌های ملی والیبال ایران و ایتالیا در سالن 12 هزار نفری آزادی رکوردی جالب به ثبت رساند.


بلیط فروشی دیدار نخست تیم‌های ملی ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال در مدت زمان بسیار کوتاهی به پایان رسید. فدراسیون والیبال،‌ بلیت‌های دیدارهای ایران در لیگ جهانی 2014 را در 2 مرحله به فروش می‌رساند. مرحله اول شامل کسانی است که کارت طلایی دارند و تعداد این عده حدود 5800 نفر است که بلیت فروشی برای آنها یک ساعت زودتر شروع می‌شود. باقی‌مانده ظرفیت سالن آزادی مشتمل بر حدود 6200 نفر پس از فروش بلیت‌های قبلی مجاز به خرید بلیط هستند.

به نقل از تسنیم، در بازی نخست تیم ملی ایران مقابل ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی 2014، فروش 6200 بلیط معمولی از ساعت 10 صبح روز پنج‌شنبه 30 خرداد شروع شد و فقط 90 ثانیه بعد به پایان رسید. جالب اینکه به گفته یکی از مسئولان انفورماتیک فدراسیون والیبال، در 2 ثانیه اول، بیش از 2000 بلیط رزرو شد. با توجه به بازی‌های درخشان ایران در سالن آزادی، هوادارانی که مایل هستند که برای دیدن بازی تیم ملی والیبال ایران به سالن بیایند کمتر از 90 ثانیه برای تهیه بلیط 10 هزار تومانی فرصت دارند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تماشاگران ایرانی باز هم رکورد زدند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:25 بعد از ظهر


دیدار تیم‌های ملی ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال، رکورد حضور تماشاگر در لیگ جهانی 2014 شکست.


دیدار تیم‌های ملی ایران و ایتالیا در هفته پنجم لیگ جهانی والیبال که روز گذشته برگزار شد، رکورد حضور تماشاگر در سالن در لیگ جهانی که متعلق به ایران و لهستان بود را شکست.

به نقل از تسنیم، تا پیش از این هفته، دو دیدار تیم ملی ایران و برزیل در سالن آزادی و همچنین بازی تیم‌های لهستان و ایتالیا در سالن اطلس شهر لودز کشور لهستان برگزار شد با 12 هزار تماشاگر، پر بیننده‌ترین بازی‌های لیگ جهانی بودند اما در هفته پنجم، تماشاگران ایرانی با حضور در سالن آزادی، رکورد جدیدی را در لیگ جهانی 2014 ثبت کردند. طبق اعلام فدراسیون والیبال ایران 15 هزار و 200 نفر برای تشویق تیم ایران به سالن آزادی آمدند.

جالب اینکه کادرفنی و بازیکنان هر دو تیم ایران و ایتالیا نیز سهم عمده‌ای از شکست 3 بر صفر ایتالیا را به خاطر همین تماشاگران می‌دانستند.

بازی دوم تیم‌های ایران و ایتالیا فردا یکشنبه ساعت 18:30 برگزار می‌شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

والیبال نشسته ایران به فینال نرسید

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:25 بعد از ظهر


تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در دیدار نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان مقابل برزیل شکست خورد و از رسیدن به فینال باز ماند.


به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، ملی‌پوشان کشورمان 2 ست آغازین این بازی را با نتایج 25 بر 18 و 25 بر 20 به حریف واگذار کرد و ست‌های سوم و چهارم را با نتایج 25 بر 18 و 25 بر 15 از برزیل برد. بدین ترتیب بازی 2 تیم با نتیجه 2 بر 2 به ست پنجم کشید که تیم ایران با نتیجه 15 بر 11 بازی را به برزیل واگذار کرد و از راهیابی به فینال باز ماند.

در دیگر دیدار برگزار شده بین تیم‌های مصر و بوسنی نیز تیم مصر مغلوب حریف شد.

بر این اساس دیدار نهایی بین تیم‌های مصر و بوسنی و دیدار رده‌بندی ساعت 12:30 به وقت محلی بین تیم‌های ایران و مصر برگزار خواهد شد.

ملی‌پوشان کشورمان پیش از این در مرحله گروهی موفق به شکست تیم‌های آمریکا، مصر و عراق شدند و در مرحله بعد با پشت سر گذاشتن اوکراین به مصاف برزیل رفتند.

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان از 25 خرداد تا اول تیر به میزبانی کشور لهستان و در شهر البلاگ در جریان است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره ده)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:03 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: پیام ثانی

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس10 18

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره نه)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:02 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: پیام ثانی


سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس9 22

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره هشت)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:01 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: پیام ثانی:

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس8 22

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره هفت)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:01 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: پیام ثانی

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس7 22

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره شش)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:00 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: پیام ثانی

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس6 22

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره پنج)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-12:00 بعد از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: فرنوش مرادمند

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 22
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس5 23

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره چهار)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:59 قبل از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: فرنوش مرادمند

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 22
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 23 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس4 24

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره سه)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:59 قبل از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: فرنوش مرادمند

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس3 22

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره دو)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:57 قبل از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: فرنوش مرادمند

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 22
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 23 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس2 24

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

گزارش تصویری از سومین مسابقه ایران و ایتالیا (شماره یک)

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 31 خرداد 1393-11:52 قبل از ظهر

لیگ جهانی 2014 والیبال
تهران - سالن  هزار نفری آزادی
جمعه 30 خرداد 1393
عکاس: فرنوش مرادمند

سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 1 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 2
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 3 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 4
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 5 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 6
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 7 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 8
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 9 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 10
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 11 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 12
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 13 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 14
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 15 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 16
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 17 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 18
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 19 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 20
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 21 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 22
سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 23 سومین مسابقه ایران و ایتالیا در لیگ جهانی عکس1 24

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :20
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات