یه خبرگزاریه بروز والیبال

نتایج مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:31 بعد از ظهر

تیم های ایران، کره جنوبی، هند و قزاقستان با شکست حریفان خود به عنوان چهار تیم برتر مرحله نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا امروز جمعه با چهار دیدار در سالن بالووان شولک شهر آلماتی پیگیری شد.
تیم های استرالیا، ژاپن، تایلند و چین با پذیرش شکست در برابر کره جنوبی، ایران، هند و قزاقستان از راه یابی به جمع چهار تیم برتر بازماندند. شکست چین (مدافع عنوان قهرمانی) از نتایج به دور از انتظار این مرحله از مسابقات بود.
نتایج کامل دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی به قرار زیر است:
کره جنوبی 3 – استرالیا یک (26 بر 28، 26 بر 24، 25 بر 19 و 25 بر 19)
ایران 3- ژاپن صفر (25 بر 20، 25 بر 14 و 25 بر 18)
هند 3- تایلند صفر (25 بر 19، 25 بر 23 و 26 بر 24)
قزاقستان 3 – چین 2 (25 بر 20، 25 بر 22، 30 بر 32، 21 بر 25 و 15 بر 13 )داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برنامه مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:29 بعد از ظهر

مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا روز شنبه با چهار مسابقه پیگیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در پایان مرحله یک چهارم نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا تیم های کره جنوبی، ایران، هند و قزاقستان به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها پیوستند.
دیدارهای مرحله نیمه نهایی فردا شنبه برگزار خواهد شد که برنامه آن به وقت تهران به قرار زیر است:
رقابت برای عنوان های پنجم تا هشتم
ساعت 9:30 استرالیا – تایلند
ساعت 12:30 ژاپن – چین
رقابت برای عنوان های اول تا چهارم  
ساعت 14:30  ایران - هند
ساعت 16:30 قزاقستان – کره جنوبیداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

پیروزی تیم ملی جوانان ایران برابر بلغارستان

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:29 بعد از ظهر

تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود در بلغارستان به پیروزی رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران که در اردوی برون مرزی بلغارستان بسر می برد در نخستین دیدار تدارکاتی خود با تیم ملی جوانان این کشور به پیروزی رسید.
این دیدار شب گذشته برگزار شد و ملی پوشان جوان ایران سه بر یک حریف تدارکاتی خود را شکست دادند.
شاگردان فرهاد نفر زاده سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در ست سوم این مسابقه 25 بر 20 مغلوب شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 22 جوانان بلغارستان را از پیش رو برداشتند.
تیم ملی والیبال جوانان ایران دو دیدار دیگر نیز در این اردوی آمادگی با تیم ملی جوانان بلغارستان برگزار خواهد کرد.
تیم ملی والیبال جوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آماده می کند.
هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از 25 مهرماه سال جاری به مدت 9 روز در بحرین برگزار می شود.
این رقابت ها با حضور 20 تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز خواهد شد که تیم ملی والیبال جوانان ایران با تیم های هند، ترکمنستان، هنگ کنگ و قطر همگروه است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

وادی: برای قهرمانی چاره ای جز پیروزی نداریم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:28 بعد از ظهر

پاسور تیم ملی ب والیبال ایران گفت: تیم ایران برای کسب قهرمانی در چهارمین دوره جام کنفدراسیون آسیا چاره ای جز پیروزی در برابر حریفان ندارد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدطاهر وادی پس از پیروزی تیم ملی ب والیبال ایران برابر ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا افزود: مسابقه بسیار خوبی با ژاپن داشتیم. تیم ایران نیاز به پیروزی داشت و به آن دست یافت.
وی با بیان اینکه در اوایل ست نخست کمی از ژاپن عقب افتادیم، گفت: اما بازیکنان کنترل مسابقه را در دست گرفتند و موفق شدند این تیم را شکست دهند.
پاسور تیم ملی ب والیبال ایران تصریح کرد: میانگین قدی بازیکنان ایران از ژاپن بیشتر بود و به همین دلیل آنان در کارهای دفاعی با مشکل روبرو شدند.
وی در باره دیدار فردای تیم ایران با هند نیز گفت: به نظر می رسد هند تیم با تجربه ای دارد. برای ایران فرقی نمی کند با کدام تیم بازی کند چون برای کسب قهرمانی باید پیروز میدان شود.
مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا فردا شنبه پیگیری خواهد شد و تیم ملی ب والیبال ایران در این مرحله به مصاف هند می رود.


وادی برای قهرمانی چاره ای جز پیروزی نداریم 1داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شیرود: شناخت کافی از ژاپن داشتیم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:27 بعد از ظهر

دریافت کننده تیم ملی ب والیبال ایران گفت: چون از ژاپن شناخت کافی داشتیم موفق به شکست این تیم در سه ست متوالی شدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید شیرود قربانی پس از پیروزی تیم ملی ب والیبال ایران برابر ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا افزود: کادر فنی آنالیز بسیار خوبی از تیم ژاپن داشت و به همین دلیل با اقتدار برابر این تیم به پیروزی رسیدیم.
وی تصریح کرد: دو دریافت کننده تیم ژاپن را با سرویس های خوب تحت فشار گذاشتیم و دیگر بازیکنان این تیم نتوانستد از توپ های رسیده به خوبی استفاده کنند.
شیرود که عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و ژاپن را نیز به دست آورده بود، در باره این عنوان گفت: موفقیت های تیم ایران به دلیل کار گروهی است و اگر کمک دیگر بازیکنان نباشد نمی تواند عملکرد خوبی داشت. نبابر این پیروزی تیم ملی ب والیبال ایران برای من بسیار مهمتر از این مسایل است.
مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا فردا شنبه پیگیری خواهد شد و تیم ملی ب والیبال ایران در این مرحله به مصاف هند می رود.


شیرود شناخت کافی از ژاپن داشتیم 1داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

داوودی: مسابقه با ژاپن مرور تکنیک ها بود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-11:25 بعد از ظهر

کاپیتان تیم ملی ب والیبال ایران گفت: دیدار با ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا بیشتر جنبه مرور تکنیک  برای تیم ایران داشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رحمان داوودی پس از پیروزی تیم ملی ب والیبال ایران مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا افزود: مسابقه با ژاپن ساده بود. تیم ایران برای قهرمانی به این رقابت ها آمده است.
وی در باره حریف مرحله بعدی تیم ایران گفت: هند با پیروزی بر تایلند حریف ایران شد و شکست این تیم از ژاپن سخت تر خواهد بود. البته برای ایران فرقی نمی کند که کدام تیم حریف باشد.
کاپیتان تیم ملی ب والیبال تاکید کرد: دو مسابقه دیگر داریم و انشاالله با پیروزی در این دو دیدار سومین عنوان قهرمانی ایران در جام کنفدراسیون والیبال آسیا را تقدیم مردم خواهیم کرد.
مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا فردا شنبه پیگیری خواهد شد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

هند حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-04:44 بعد از ظهر

هند با شکست تایلند حریف تیم ملی ب والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون آسیا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها والیبال جام کنفدراسیون آسیا امروز جمعه در سالن بالووان شولک شهر آلماتی قزاقستان پیگیری می شود.

تیم ملی والیبال هند در سومین دیدار این مرحله به مصاف تایلند رفت و با شکست این تیم حریف تیم ملی ب والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شد.

ملی پوشان والیبال تایلند در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 23 و 26 بر 24 مغلوب هند شدند تا فردا شنبه بخت خود را عنوان های پنجم تا هشتم این رقابت ها بیازمایند.

بدین ترتیب تیم های کره جنوبی، ایران و هند به عنوان تیم های برتر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و برنده دیدار قزاقستان و چین نیز به جمع آنان خواهد پیوست.

کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار چین و قزاقستان روبرو خواهد شد و تیم ملی ب والیبال ایران نیز به مصاف هند می رود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

سرمربی ژاپن: دریافت ایران خیلی خوب بود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-04:44 بعد از ظهر

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: تیم ایران امروز در دریافت نمایش خوبی داشت و نتوانستیم برنامه های خود را در زمین پیاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شینگو ساکاهی پس از شکست برابر تیم ملی ب ایران گفت: والیبال ایران از سطح بالایی برخوردار است و امروز نیز نماینده این کشور در جام کنفدراسیون آسیا عملکرد خوبی داشت.

وی تصریح کرد: بازیکنان ایران در دریافت و اسپک عالی کار کردند و بازیکنان ژاپن نیز در دفاع ناموفق بودند.

سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن رضا صفایی را در بین بازیکنان ایران بهتر دانست و گفت: در مجموع تیم ایران خوب کار کرد اما بازیکنان شماره 13 آنان بهتر بود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا این تیم به هفدهمین دوره بازی های آسیایی کره جنوبی اعزامی می شود، گفت: ژاپن با تیم دیگری در بازی های آسیایی شرکت می کند.

تیم ملی ب والیبال ایران امروز جمعه و در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا موفق به شکست ژاپن شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اکبری: هیچ حریفی ساده نیست

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-04:44 بعد از ظهر

سرمربی تیم ملی ب والیبال گفت: در تورنمنت های مهم هیچ حریفی برای تیم ها ساده نیست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی ب ایران مقابل ژاپن افزود: اگر بازیکنان احساس کنند که حریفی ساده است، 30 درصد توانایی خود را از دست خواهند داد. بنابر این نباید هیچ حریفی را ساده پنداشت.

وی با بیان اینکه تیم ژاپن امروز تمام تلاش خود را برای استقامت برابر ایران به کار گرفت، گفت: از عملکرد بازیکنان راضی هستم و آنان مقابل این تیم خوب هماهنگ بودند.

سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران در باره حریف فردای ایران در مرحله نیمه نهایی گفت: دو تیم هند و تایلند بازی سختی برابر هم خواهند داشت. سبک بازی آنان متفاوت است، اما هر تیمی برنده شود، حریف ایران در نیمه نهایی خواهد بود.

وی تصریح کرد: تایلند تمایل به بازی سرعتی دارد اما هند بیشتر قدرتی کار می کند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شیرود امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و ژاپن شد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-04:43 بعد از ظهر

سعید شیرود امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی چهارمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا موفق به شکست سه بر صفر ژاپن شد.

سعید شیرود در این دیدار 15 امتیاز برای ایران کسب کرد و امتیازآورترین بازیکن مسابقه شد. بازیکن شماره 16 ژاپن نیز با 7 امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ژاپن را در این مسابقه از آن خود کرد.

تیم ملی ب والیبال ایران فردا شنبه در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف برنده دیدار هند و تایلند می رود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

برای نخستین مرتبه/ دانش آموزان دختر ایران در جمع چهار تیم برتر آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-04:40 بعد از ظهر

تیم ملی دانش آموزی دختر ایران برای نخستین مرتبه به جمع چهار تیم برتر آسیا راه یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال دانش آموزی دختر کشورمان عصر امروز با پیروزی سه بر یک مقابل هنگ کنگ، در چهارمین دوره مسابقات والیبال دانش آموزان دختر آسیا برای نخستین مرتبه به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها راه یافت.
هدایت این تیم بر عهده پریسا بحرینی می باشد و فریبا صادقی و زهرا واحدی به عنوان مربی دیگر اعضای کادر فنی این تیم را تشکیل می دهند.

برای نخستین مرتبه دانش آموزان دختر ایران در جمع چهار تیم برتر آسیا 1داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

صعود تیم ملی ب والیبال به نیمه نهایی با پیروزی برابر ژاپن

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-01:55 بعد از ظهر

تیم ملی ب والیبال ایران با شکست ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها را یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها والیبال جام کنفدراسیون آسیا امروز جمعه در سالن بالووان شولک شهر آلماتی قزاقستان پیگیری می شود و در دومین دیدار این مرحله تیم های ملی ب ایران و ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند.
سفید پوشان تیم ملی ب ایران در این دیدار موفق به شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ژاپن شدند تا به عنوان دومین تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها معرفی شوند. تیم کره جنوبی قبل از ایران با شکست استرالیا راهی مرحله نیمه نهایی شده بود.
تیم ملی ب والیبال ایران در سه ست متوالی موفق و با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 14 و 25 بر 18 موفق به شکست ژاپن شد تا نماینده سرزمین آفتاب تابان از فردا برای رتبه های پنجم تا هشتم مبارزه کند.
پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران در ابتدای این دیدار از ترکیب رضا صفایی، محمد طاهر وادی، سعید شیرود، مصطفی شریفات، علیرضا جدیدی، رحمان داوودی و علی حسین استفاده کرد.
میانگین سن بازیکنان ایران 24 و ژاپن 22.5 سال است . میانگین قد بازیکنان ایران 197 سانتی متر است و بازیکنان ژاپن میانگین قدشان 192 سانتی متر است که پنج سانت تفاوت با ملی پوشان والیبال ایران دارند.
داور نخست این مسابقه (Szydlowski  Robert) از کشور استرالیا بود که (Jiang Liu) داور بین المللی چینی نیز او را به عنوان داور دوم در قضاوت همراهی  کرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافت...

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-01:45 بعد از ظهر

بازی تیم ملی ایران از ساعت  12:30 با تیم ژاپن آغاز شد و ایران در سه ست متوالی به ترتیب با نتایج 25-20 و 25-14 و 25-18 به آسانی ژاپن را پشت سر گذاشت و موفق به صعود به مرله نیم نهایی جام کنفدراسیون های آسیا شد.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

کره جنوبی به مرحله نیمه نهایی راه یافت

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-01:14 بعد از ظهر

تیم ملی والیبال کره جنوبی با شکست استرالیا به عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه نهایی چهارمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها والیبال جام کنفدراسیون آسیا امروز جمعه در سالن بالووان شولک شهر آلماتی قزاقستان آغاز شد و در نخستین دیدار این مرحله تیم های کره جنوبی و استرالیا به مصاف یکدیگر رفتند.
تیم ملی والیبال استرالیا در این دیدار سه بر یک مغلوب کره جنوبی شد تا فردا شنبه برای کسب مقام های پنجم تا هشتم به مصاف حریف خود برود .
شاگردان پارک کی وون در ست نخست این مسابقه 28 بر 26 مغلوب استرالیا شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 19 و 25 بر 19 برابر این تیم به پیروزی رسیدند تا به عنوان نخستین تیم به گروه چهار تیم برتر این رقابت ها صعود کنند.
کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار چین و قزاقستان روبرو خواهد شد و استرالیا با بازنده دیدار تایلند و هند مبارزه خواهد کرد.
مسعود ذوقی داور بین المللی ایران به عنوان داور دوم دیدار استرالیا و کره جنوبی را در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا قضاوت کرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نتایج روز اول مسابقات والیبال جوانان دسته یک کشور

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-01:14 بعد از ظهر

اولین روز مسابقات جوانان دسته یک کشور با برتری تیم های آذربایجان غربی،گلستان، البرز و گیلان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های لیگ دسته یک جوانان کشور جام مرحوم حسین معدنی از دیروز پنجشنبه 30 مرداد ماه با شرکت ده تیم در رشت آغاز شد.
در این مسابقات تیم ها در دو گروه پنج تیمی شامل گروه یک: آذربایجان غربی، آذر بایجان شرقی، کرمان، تهران و البرز و گروه دو: توابع تهران، گلستان، گیلان، اصفهان و قزوین به رقابت می پردازند و در پایان دور مقدماتی دو تیم برتر هر گروه روز سه شنبه دیدار های نیمه نهایی را انجم می دهند و در روز چهارشنبه تیم های برنده دیدار فینال و تیم های بازنده دیدار رده بندی( سوم و چهارمی) را برگزار می کنند.

در پایان روز اولین این رقابت ها (پنجشنبه 30 مرداد) نتایج زیر حاصل شد:
آذربایجان غربی 3 – آذربایجان شرقی صفر
توابع تهران صفر – گلستان3
البرز 3 – کرمان 1
گیلان 3 – اصفهان 2

رقابت های روز دوم امشب بعد از اذان مغرب و عشا آغاز می شود.
لازم به ذکر است احمد بندری از سوی سازمان لیگ به عنوان سرپرست فنی این رقابت ها انتخاب و معرفی شده است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

8 روز تا جام هجدهم/ سالن های قهرمانی جهان را بیشتر بشناسیم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-01:13 بعد از ظهر

فدراسیون جهانی والیبال اسامی و مشخصات سالن های برگزاری مسابقات قهرمانی جهان را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی جهان اسامی سالن های برگزاری مسابقات هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی مردان جهان در لهستان را که از نهم تا سی ام شهریور در شهر های گدانسک، بیدگوسز، لودز، روکلا، کاتوویچ، کراکو و ورشو برگزار می شود را اعلام که به قرار زیر است:

شهر 

سالن 

ظرفیت

گدانسک

ارگو

12000

بیدگوسز

لوکزانیک بیدگوسز

8000

لودز

اطلس لودز

12100

روکلا

سنتانیال روکلا

8000

کاتوویچ

اسپودک

11000

کراکو

کراکو

15000

ورشو

استادیوم ملّی

62000
در این میان استادیوم ملی لهستان در شهر ورشو که میزبان دیدار افتتاحیه این رقابت ها بین تیم های صربستان و لهستان می باشد با 62 هزار نفر ظرفیت بزرگترین سالن این رقابت ها به حساب می آید.
لازم به ذکر است مسابقات تیم ملی والیبال کشور در دور مقدماتی در شهر کواکو برگزار می شود و در صورت صعود تیم ملی کشورمان به مرحله دوم، رقابت های این تیم در شهر لودز یا بیدگوسز پی گیری می شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مشاهده نتیجه زنده ایران-ژاپن جام کنفدراسیون های آسیا

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-12:10 بعد از ظهر

شما می توانید برای مشاهده نتیجه زنده بازی  ایران ب - ژاپن در جام کنفدراسیون های آسیا اینجا را کلیک کنید!
شروع بازی:ساعت12:30(به وقت تهران)
مکان:آلماتیداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تولد سید محمد موسوی عراقی......

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:جمعه 31 مرداد 1393-06:00 قبل از ظهر

سلام!
امروز 31 مرداد ماهه تولد سید مدافعان عالم یعنی شماره 6 دوست داشتنی تیم ملی...
از صمیم قلب به سید تبریک میگم!
امیدورم همیشه تندرست و موفق باشه!
ایشالا همیشه بهترین در ورزش و همینطور در زندگی شخصیت باشی...

هر چند برای والیبالیست ها و در مجموع ورزشکارا زیاد شدن سن غم انگیزه و یه هشداره برای تموم شدن عمر بازیکن بودنشون امیدوارم عمر ورزشیت به این زودیا تموم نشه و همیشه در اوج باشی!

از اون جایی که این پست مخصوص شماره شش تیم ملیه راس ساعت 6:00 صبح گذاشتمش!

اینم نوشته ای از آقای موسوی:

 Yedonya mamnoonam az hamegi vaghean bazi vaghta fek mikonam layeghe inhame mohabate shoma nistam mamnoonam az tamamie dustani ke tavalodamo tabrik goftan bebakhshid ke vaghean nemishe dune dune tashakor konam bazam merc

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

حضور نماینده کمیته ملی المپیک قزاقستان در تمرین ایران

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 30 مرداد 1393-05:42 بعد از ظهر

نماینده کمیته ملی المپیک قزاقستان در تمرین امروز تیم ملی ب والیبال ایران در آلماتی حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان والیبال ایران امروز پنج شنبه در روز استراحت تیم های شرکت کننده در چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون والیبال آسیا از ساعت 11 تا 12:30 تمرین داشتند.
نماینده کمیته ملی المپیک قزاقستان یکی از حاضران در این تمرین بود که در باره برنامه های رشد و توسعه والیبال ایران با سرپرست تیم ملی ب کشورمان گفت وگو کرد.
حسینی با اشاره به برنامه ریزی بلند مدت فدراسیون والیبال ایران برای این رشته ورزشی، کسب مجوز حضور در بازی های المپیک 2016، کسب مقام قهرمانی بازی های آسیایی 2014 و رفتن بر روی سکو در لیگ جهانی والیبال سال 2015 را از جمله اهداف والیبال ایران در دراز مدت دانست.
وی با یادآوری اینکه در حال حاضر تیم ملی ب والیبال ایران در قزاقستان حضور دارد، افزود: تیم ملی والیبال ایران خود را آماده حضور در مسابقات قهرمانی جهان می کند. تیم ملی جوانان ایران در اردوی بلغارستان است. سایر تیم های دیگر نیز تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا پیگیری می کنند.
تیم ملی ب والیبال ایران فردا جمعه در مرحله یک چهارم نهایی جام کنفدراسیون آسیا به مصاف ژاپن می رود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

اعتراض بازیکنان به هتل میزبان رقابت ها

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:پنجشنبه 30 مرداد 1393-05:41 بعد از ظهر

ملی پوشان والیبال ایران نسبت به امکانات هتل اقامت تیم ایران اعتراض کردند که قرار شد این موضوع از سوی کادر فنی تیم ایران به مسئولان اجرایی چهارمین دوره جام کنفدراسیون آسیا منتقل شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، چهارمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا (AVC CUP) از دوشنبه 27 مردادماه به میزبانی قزاقستان آغاز شده است و به مدت هفت روز در شهر آلماتی پیگیری خواهد شد.

هشت تیم شرکت کننده در این رقابت ها در دو هتل تخصیص یافته برای این رقابت ها اسکان یافتند که از نظر کیفیت و سطح با یکدیگر تفاوت زیادی دارند.
تیم های ایران، استرالیا، تایلند و هند در اوترا هتل که از نظر درجه بندی هتل ها دارای چهار ستاره است، مستقر شدند که این هتل به شکل سنتی و پنج طبقه است.
عصر روز گذشته بازیکنان تیم ملی ب والیبال ایران وقتی به هتل محل اقامت خود بازگشتند با قطعی آب گرم هتل و نداشتن فشار مواجه شدند که برای دوش گرفتن بعد از مسابقه با استرالیا با مشکل جدی روبرو شدند.
همچنین اینترنت طبقات هتل قطع بود و ملی پوشان والیبال ایران برای استفاده از اینترنت چاره ای جز حضور در لابی هتل نداشتند.
مجموع عوامل یاد شده به اضافه کوچک بودن اطاق ها، نامناسب بودن تخت و .. اعتراض ملی پوشان والیبال ایران را به دنبال داشت و کادر فنی تیم ملی ب ایران قرار شد این مشکل را امشب در مهمانی شام این رقابت ها با مسئولان برگزاری مسابقات مطرح و رسما اعتراض کنند.
البته دکتر «هان جو ام» رییس کمیته برگزاری مسابقات در نشست فنی مسابقات به دو هتل متفاوت این رقابت ها برای اسکان تیم ها اشاره کرده بود و دلیل آن را اسپانسر مسابقات دانست.
تیم ملی ب والیبال ایران قبل از ورود به هتل اوترا محل اسکان تیم های شرکت کننده در چهارمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون آسیا، با هزینه فدراسیون والیبال در هتل هالی دی این به مدت چهار روز اقامت داشت که هتل بسیار خوب و با امکانات مناسب بود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :15
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات