یه خبرگزاریه بروز والیبال

نتایج سومین روز مسابقات والیبال اینچئون

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-04:02 بعد از ظهر

سومین روز مسابقات والیبال بازی های آسیایی با برگزاری شش مسابقه در دور مقدماتی دو گروه مردان و زنان پیگیری شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های کویت، هنگ کنگ و تایلند در گروه مردان این رقابت ها به پیروزی رسیدند و زنان ژاپن، قزاقستان و چین تایپه نیز برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
در گروه دوم مردان کویت سه بر صفر عربستان سعودی را شکست داد. در گروه ایران (گروه سوم) نیز هنگ کنگ سه بر صفر از سد مردان مالدیو گذشت. در گروه چهارم نیز ترکمنستان سه بر صفر مغلوب تایلند شد.
نتایج کامل سومین روز مسابقات والیبال بازی های آسیایی به قرار زیر است:
کویت 3- عربستان سعودی صفر : (27 بر 25، 25 بر 23 و 25 بر 20)
مالدیو صفر - هنگ کنگ 3: (19 بر 25، 22 بر 25 و 18 بر 25)
تایلند 3- ترکمنستان صفر: (25 بر 22، 25 بر 16 و 25 بر 17)
برنامه مسابقات فردای مردان به قرار زیر است:
قزاقستان – قطر
پاکستان – ژاپن
چین – ترکمنستان
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

والیبالیست های ساحلی تست آمادگی جسمانی دادند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-04:01 بعد از ظهر

تیم ملی والیبال ساحلی ایران که از 28 شهریورماه اردوی آماده سازی خود را در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک دایر کرده است، تست آمادگ جسمانی داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، والیبالیست دعوت شده به اردوی دوم تیم ملی والیبال ساحلی که از سه روز پیش دومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را در آکادمی آغاز کرده اند، تست آمادگی جسمانی دادند.
اردوی اول تیم والیبال ساحلی که دو تورنمنت مهم تور جهانی و رقابتهای آسیایی قطر را در اواخر آبان ماه پیش رو دارند، در چابکسر برگزار شده بود و هم اکنون با حضور در آکادمی دومین مرحله تمرینات خود را از سر گرفته اند و تا ششم مهرماه در این اردو خواهند بود.
تمرینات توپی تیم ملی والیبال ساحلی نیز در این مدت در زمین های ساحلی ورزشگاه انقلاب تهران برگزار می شود.
صابر هوشمند و سینا جعفری (گیلان)، عباش شعبان پور (مازندران)، ایمان و عبدالخالق کرمی نژاد (بوشهر)، بهمن سالمی، بهنام توکلی و عبدالحامد میرزاعلی از استان گلستان بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.
حمید موحدی به عنوان سرمربی، یوسف دو بنده و روح اله صالحی (کمک مربی)، دکتر علیرضا سلیمی (مربی بدنساز) و کامران ذوقی به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی را در این اردو همراهی می کند.

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-04:00 بعد از ظهر

در نشست امروز بررسی شد
منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران
تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش

منطقه آزاد کیش در راستای رشد و توسعه والیبال ساحلی ایران با فدراسیون والیبال همکاری خواهد کرد و با برگزاری مسابقات مختلف به پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تبدیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست مشترک دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، عزیزخانی رئیس سازمان والیبال ساحلی فدراسیون با جلالی مدیرعامل سازمان ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش امروز دوشنبه 31 شهریور در فدراسیون والیبال برگزار شد.

در این نشست طرفین ضمن بررسی برنامه های مسابقات والیبال ساحلی در پیشرو و برگزاری تورهای ساحلی بین المللی در منطقه آزاد کیش، بر همکاری بیشتر در زمینه ها و ایجاد پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران در منطقه آزاد کیش تاکید کردند و منطقه آزاد کیش نیز آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه در جزیره کیش اعلام کرد.

رییس کمیته والیبال ساحلی در باره این نشست گفت: محورهای مختلفی برای همکاری فدراسیون والیبال با منطقه آزاد کیش در این جلسه مطرح شد که مهمترین آنها میزبانی مسابقات والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه بود.

عبدالعظیم عزیزخانی تصریح کرد: با موافقت ورزش منطقه آزاد کیش برای میزبانی این رقابت ها، مکاتبات لازم با کنفدراسیون والیبال آسیا انجام خواهد شد تا در اسفندماه دوباره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در کیش برگزار شود.

وی برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی در جزیره کیش را از دیگر محورهای همکاری فدراسیون والیبال و منطقه آزاد کیش دانست و گفت: قرار شد قبل از اعزام تیم ملی والیبال ساحلی به بازی های ساحلی آسیا دو مرحله اردوی آماده سازی در جزیره کیش برگزار شود.

رییس کمیته ساحلی فدراسیون والیبال در ادامه به تور شش مرحله ای والیبال ساحلی قهرمانی کشور اشاره کرد و گفت: منطقه آزاد کیش موافقت خود را حضور در این رقابت ها اعلام کرد و قرار شد حداقل با یک تیم در این مسابقات شرکت کند.

منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش 1 منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش 2
منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش 3 منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش 4
منطقه آزاد کیش پایگاه اصلی والیبال ساحلی ایران تور آسیایی والیبال ساحلی در کیش 5داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

خانواده ملی پوشان، میهمان خانواده گلرنگ در بازیهای آسیایی 2014

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-04:00 بعد از ظهر

اعضای خانواده ملی پوشان کشورمان 28 سپتامبر در اینچئون کنار تیم ملی والیبال خواهند بود.
محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ضمن بیان مطلب فوق افزود: پس از انجام بازیهای خوب مردان والیبال کشورمان در رقابت های جهانی با مساعدت شرکت گلرنگ و به قصد قدردانی و روحیه بخشیدن به بازیکنان، اعضای خانواده این عزیزان به بازیهای آسیایی اعزام می شوند تا در زمان مسابقات نظاره گر مسابقه همسران خود باشند.
رئیس فدراسیون والیبال افزود: با توجه به آنکه تیم ملی کشورمان پیش از مسابقات قهرمانی جهان در اردو بوده است و پس از پایان مسابقات نیز مستقیم به کره جنوبی سفر خواهند کرد به قصد افزایش روحیه بازیکنان و قدردانی از زحمات آنان شرایطی فراهم گردید تا خانواده بازبکنان در زمان رقابت های آسیایی با حضور در سالن مسابقات تماشاگر مسابقات تیم ملی باشند.
داورزنی اظهار داشت: با نهایی شدن این تصمیم شرکت گلرنگ که همواره حامی ورزش کشور بوده از منظر توجه به مسوولیت اجتماعی که نگاهی است حرفه ای، برای اعزام خانواده والیبالیست های کشورمان به کره جنوبی اعلام آمادگی نمود.
رئیس فدراسیون والیبال افزود: شرکت گلرنگ اعزام خانواده بازیکنان تیم ملی را هدیه ای کوچک برای والیبالیست های خوب کشورمان دانسته و آرزوی کسب مدال خوش رنگ این مسابقات را برای خانواده والیبال داشته است.
داورزنی در پایان اعلام داشت: همسر و فرزندان اعضای تیم ملی والیبال کشورمان 28 سپتامبر تا پایان مسابقات در کنار همسران خود خواهند بود و امید داریم که فرزندان والیبال این کشور با تلاش و همت خود خوش رنگ ترین مدال این مسابقات را برای ملت ایران به ارمغان بیاورند.

خانواده ملی پوشان، میهمان خانواده گلرنگ در بازیهای آسیایی 2014 1داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

رده بندی نهایی تیم ها در جام هجدهم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-03:59 بعد از ظهر

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان شب گذشته با قهرمانی لهستان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم های لهستان، برزیل و آلمان به ترتیب مقام های قهرمانی، نایب قهرمانی و عنوان سومی این رقابت ها را از آن خود کردند.
رده بندی نهایی 24 تیم شرکت کننده در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به قرار زیر است:
اول: لهستان
دوم : برزیل
سوم: آلمان
چهارم: فرانسه
پنجم: روسیه
ششم: ایران
هفتم: کانادا و آمریکا
نهم: فنلاند و صربستان
یازدهم: آرژانتین و کوبا
سیزدهم: بلغارستان و ایتالیا
پانزدهم: استرالیا و چین
هفدهم: بلژیک، کره جنوبی، مکریک و ونزوئلا
بیست و یکم: کامرون، مصر، پورتوریکو و تونسداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

والیبال ایران به دنبال تنها مدال جامانده آسیایی خود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-03:58 بعد از ظهر

رقابت های والیبال بازیهای آسیایی 2014 از روزشنبه 29 شهریور در اینچئون کره جنوبی با حضور 16 تیم آغاز می شود.

تیم ملی والیبال ایران نیز از روز پنجشنبه برای کسب تنها مدال جامانده در کلکسیون افتخارات خود به مصاف رقبای آسیایی خود می رود. تیم ملی کشومان بدون عنوان قهرمانی و مدال طلا در رتبه چهارم این داده آماری قرار دارد و با 3 مدال نقره و یک برنز، تا کنون چهار بار در مسابقات والیبال بازی های آسیایی بر روی سکو رفته است. مردان والیبال ایران در دوره قبل در گوانجو با اقتدار فینالیست شدند ولی ناباورانه در بازی فینال  مغلوب ژاپنی ها شدند  تا با کسب مدال نقره ای دیگر جای مدال طلای بازیهای آسیایی در گالری افخارات والیبال ایران خالی بماند. امروز نیز درحالی تیم ملی والیبال کشورمان در این رقابت ها به مصاف رقبای آسیایی خود می رود که مربیان سابقش با تیم هایی چون قطر، عربستان و کره جنوبی همکاری می کنند و ملی پوشان کشورمان با وجود خستگی زیاد از شرکت در رقابت های قهرمانی جهان و افتخار آفرینی تحسین برانگیز خود که موجب کسب مقام ششم جهان شد، انگیزه زیادی برای کسب تنها مدال طلای نداشته والیبال ایران دارند.

والیبال ژاپن با 10 مدال شامل هفت مدال طلا، یک نقره و دو برنز پرافتخارترین کشور مسابقات والیبال بازی های آسیای است. این کشور در 10 دوره این بازی ها در رشته ورزشی والیبال بر روی سکو رفته است.

بعد از ژاپن، چین با سه قهرمانی، سه نایب قهرمانی و سه عنوان سومی دومین کشور پرافتخار مسابقات والیبال بازی های آسیایی است که در 9 دوره از 16 دوره گذشته این رقابت ها بر روی سکو رفته و به مدال رسیده است.

کره جنوبی میزبان این دوره از رقابت ها با کسب سه عنوان قهرمانی و 6 مدال نقره و یک مدال برنز در رتبه سوم افتخارآفرینی در مسابقات والیبال بازی های آسیایی قرار دارد که در این دوره نیز تلاش دارد با استفاده از میزبانی و تجربه پارک کی وون به عنوان قهرمانی دست یابد تا از رتبه سوم به دوم افتخارآفرینان این مسابقات نیز صعود کند.

والیبال ایران در برنامه های رشد و توسعه خود چند هدف را برای تیم ملی والیبال ایران تعریف کرده است که یکی از آنان کسب مدال مسابقات والیبال بازی های آسیایی سال 2014 اینچئون است.

به همین دلیل به رغم خستگی تیم ملی والیبال از اردوهای طولانی مدت و حضور در مسابقات لیگ جهانی و قهرمانی جهان، والیبال ایران با بازیکنان اصلی خود در این رقابت ها شرکت کرد تا نخستین مدال طلای بازی های آسیایی را به دست آورد و بر اقتدار خود در والیبال این قاره کهن مهر تایید دیگری بزند.

جدول مدال آوران ادوار گذشته مسابقات والیبال بازی های آسیا به قرار زیر است:

1958 توکیو: ژاپن – ایران – هند
1962 جاکارتا: ژاپن - هند – پاکستان
1966 بانکوک: ژاپن – کره جنوبی – ایران
1970 بانکوک: ژاپن – کره جنوبی – چین
1974 تهران – ژاپن – کره جنوبی – چین
1978 بانکوک: کره جنوبی- ژاپن – چین
1982دهلی نو: ژاپن – چین – کره جنوبی
1986 سئول: چین – کره جنوبی – هند
1990 پکن: چین – کره جنوبی – ژاپن
1994 هیروشیما: ژاپن – چین – کره جنوبی
1998 بانکوک: چین – کره جنوبی – چین تایپه
2002 بوسان: کره جنوبی – ایران – ژاپن
2006 دوحه: کره جنوبی – چین – عربستان سعودی
2010 گوانگژو: ژاپن – ایران – کره جنوبی
2014 اینچئون: ؟داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

لهستان قهرمان جهان شد...

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:دوشنبه 31 شهریور 1393-12:10 قبل از ظهر

لهستان در بازی فینال که از ساعت 22:55 دقیقه به وقت ایران آغاز شده بود توانست در مقابل برزیل 3 بر 1 پیروز شود تا جشن قهرمانی را در کشور خود به پا کند...

تیم ملی لهستان در ست اول نتیجه را 25-18 واگذار کرد ولی به ترتیب در ست های بعد با نتایج 25-22 و 25-23 و 25-22 به برتری رسید...داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ژرمن‌ها فاتح دیدار رده‌بندی مقابل فرانسه

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:59 بعد از ظهر


تیم ملی والیبال آلمان با غلبه بر فرانسه در دیدار رده بندی به عنوان سومی مسابقات قهرمانی جهان دست یافت.


دیدار رده‌بندی این دوره از رقابت‌ها از ساعت 19:10 به وقت ایران آغاز شد که در نهایت تیم ملی آلمان با نتیجه 3 بر صفر فرانسه را شکست داد و به عنوان سوم رسید.

به نقل از تسنیم، ژرمن‌ها 3 ست این دیدار را با امتیازات 25 بر 21، 26 بر 24 و 25 بر 23 به سود خود خاتمه دادند.

این 2 تیم پیشتر و در مرحله سوم مسابقات قهرمانی جهان در قالب گروه G با هم رو در رو شدند که فرانسه آن بازی را 3 بر صفر برد. همچنین تیم ملی کشورمان هم در همین مرحله با آلمان و فرانسه هم‌گروه بود و مقابل هر 2 تیم شکست خورد.

تیم‌های لهستان و برزیل از ساعت 22:55 دقیقه به وقت ایران آغازگر دیدار فینال خواهند بود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

عزیزخانی: تور والیبال ساحلی در شش مرحله برگزار می شود

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:59 بعد از ظهر

رییس کمیته والیبال ساحلی گفت: از آذرماه سال جاری تور والیبال ساحلی قهرمانی کشور در شش مرحله برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، عبدالعظیم عزیزخانی افزود: بر اساس برنامه ریزی ها مراحل شش گانه تور والیبال ساحلی هر 15 روز یک بار برگزار می شود.
وی تصریح کرد: در پایان شش مرحله، تیمی که بیشترین عنوان قهرمانی را کسب کرده باشد، به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی می شود.
رییس کمیته والیبال ساحلی در باره میزبان شش مرحله این رقابت ها گفت: این مسابقات به دلیل همزمانی با فصل زمستان در استان های ساحلی و گرمسیر کشور برگزار خواهد شد که برنامه آن تا پایان هفته مشخص می شود.
وی تصریح کرد: نشستی نیز با روسای هیات های والیبال استان های ساحلی کشور برگزار خواهد شد تا شرایط این رقابت ها و میزبانان شش مرحله مشخص شوند.

عزیزخانی در باره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که دو سال از آخرین برگزاری آن در ایران می گذرد، گفت: هماهنگی برگزاری این رقابت ها در ایران انجام شده است. فردا (دوشنبه) نشستی با رییس ورزش منطقه آزاد کیش در تهران خواهیم داشت و پس از توافق با آنان برای میزبانی، دعوت نامه برای کشورهای آسیایی و اقیانوسیه ارسال خواهد شد.
وی در باره آخرین اقدام ها برای تغییر کمیته ساحلی به سازمان گفت: تقریبا کارهای آن انجام شده و چارت سازمانی آن نیز تهیه شده است. منتظر برگزاری مجمع عمومی یا نشست هیات رییسه هستیم تا این مورد تصویب نهایی شود.
وی در پایان در باره اردوی تیم ملی والیبال ساحلی گفت: مرحله دوم اردوی آمادگی این تیم از روز گذشته در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است و به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. اولویت نخست این اردو بدنسازی است، بنابراین تست آمادگی جسمانی و ارزیابی میزان آمادگی بازیکنان دعوت شده نیز در این اردو از آنان گرفته خواهد شد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

نتایج دومین روز مسابقات والیبال بازی های آسیایی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:59 بعد از ظهر

دومین روز مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی با پیروزی تیم های قطر، ژاپن و چین برابر حریفان خود پیگیری شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در گروه اول قطر سه بر صفر چین تایپه را از پیش رو برداشت، در گروه دوم، ژاپن سه بر صفر عربستان سعودی را شکست داد و در گروه چهارم نیز چین موفق به شکست میانمار شد.
در گروه سوم که تیم های ایران، هند، هنگ کنگ و مالدیو حضور دارند امروز مسابقه ای برگزار نشد.
نتایج کامل دومین نخست مسابقات والیبال بازی های آسیایی به قرار زیر است:
قطر 3- چین تایپه صفر: (25 بر 21، 25 بر 17 و 25 بر 21)
عربستان سعودی صفر- ژاپن 3: (15 بر 25، 14 بر 25 و 12 بر 25)
چین 3- میانمار صفر: (25 بر 11، 25 بر 12 و 25 بر 18)

فردا (دوشنبه) مسابقات والیبال بازی های آسیایی به سه دیدار پیگیری می شود که برنامه آن به قرار زیر است:
کویت - عربستان
مالدیو - هنگ کنگ
تایلند - ترکمنستانداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

استیل آذین به ملی پوشان پاداش داد

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:59 بعد از ظهر

پس از صعود ایران به شش تیم برتر جهان شرکت استیل آذین به ملی پوشان پاداش نقدی اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از صعود تیم ملی والیبال ایران به جمع شش تیم برتر هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی مردان جهان و قرار گیری در جایگاه ششم جهان برای نخستین بار در تاریخ والیبال با سیزده پله صعود نسبت به دوره پیش؛ مدیریت شرکت استیل آذین ایران به مردان والیبال کشورمان پاداش نقدی اهدا کرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آغاز مسابقات والیبال بازیهای آسیایی / نتایج روز اول

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:59 بعد از ظهر

مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی 2014 اینچئون از روز گذشته (شنبه) آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفدهمین دوره بازیهای آسیایی در رشته والیبال روز گذشته با دیدار کویت و پاکستان و قضات داور ایرانی آغاز شد.
داور اول این مسابقه برعهده ابراهیم فیروزی از ایران بود و داور دوم نیز از کشور قزاقستان بود. ضمن اینکه سعید درخشنده نیز به عنوان ناظر این دیدار بر آن نظارت داشت.
در مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازیهای آسیایی اینچون در بخش مردان 16 تیم در 4 گروه و در بخش زنان نیز 9 تیم در 2 گروه با یکدیگر رقابت دارند.
دور مقدماتی مسابقات والیبال بازی هایی آسیایی با حضور 16 تیم در چهار گروه به قرار زیر از روز گذشته آغاز شد:
گروه اول: کره جنوبی، چین تایپه، قطر و قزاقستان
گروه دوم: پاکستان، ژاپن، عربستان سعودی و کویت
گروه سوم: ایران، هند، هنگ کنگ و مالدیو
گروه چهارم: میانمار، تایلند، ترکمنستان و چین

نتایج روز نخست مسابقات والیبال مردان بازی های آسیایی به قرار زیر است:
پاکستان صفر - کویت 3: (22 بر 25، 21 بر 25 و 16 بر 25)
کره جنوبی 3- قزاقستان صفر : (25 بر 16، 25 بر 21 و 25 بر 23)
هند 3- هنگ کنگ یک: (23بر25، 25بر18، 25 بر 16 و 25 بر 21)
برنامه امروز (یکشنبه) مسابقات والیبال مردان بازی های آسیایی به قرار زیر است:
چین تایپه - قطر
ژاپن - عربستان سعودی
چین - میانمار

ملی پوشان والیبال ایران فردا دوشنبه از لهستان راهی مسکو می شوند، سپس از طریق سئول راهی اینچئون خواهند شد تا رقابت خود را در این مسابقات آغاز کنند.

تیم ملی والیبال ایران نیز در دور مقدماتی این مسابقات با تیم های هند ،هنگ کنگ و مالدیو هم گروه است که اولین مسابقه ایران با تیم هنک گنگ ساعت 17 به وقت محلی و ساعت 11 و 30 دقیقه به وقت ایران روز پنجشنبه سوم مهر برگزار خواهد شد.
مسابقات والیبال در دو سالن سونگ نیم و آسان سونگ برگزار می شود که 11 مهرماه با معرفی تیم های برتر نیز به پایان خواهد رسید. 27 داور بین المللی قضاوت این مسابقات را بر عهده دارند.
برای پوشش مناسب تلویزیونی این رقابتها تمامی مسابقات با 12 دوربین ضبط و به صورت زنده از کشورهای مختلف پخش می شود.
همچنین این مسابفات با توپ های جدید با نام "استار"برگزار می شود و برای آشنایی بیشتر تیم ها با توپ های جدید تعداد 30 عدد توپ 3 ماه پیش در اختیار کمیته های المپیک کشورهای شرکت کننده قرار داده شده است.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

غلامی: والیبال ایران کار بزرگی انجام داد/ به مردم ایران تبریک می گویم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:58 بعد از ظهر

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: ششمی والیبال در قهرمانی جهان کار بسیار بزرگی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، عادل غلامی بعد از ششمی ایران در مسابقات قهرمانی جهان، افزود: والیبال ایران برای نخستین بار در بین رشته های تیمی ایران، ششم دنیا شده است. البته در لیگ جهانی هم چهارم شده بودیم، اما ششمی قهرمانی جهان چیز دیگری است.
وی با بیان اینکه می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم اما متاسفانه نشد، تصریح کرد: به مردم و جامعه والیبال ششمی  را تبریک می گویم. مطمئن باشید بچه ها همه توانشان را گذاشتند و حتی بیشتر از توانشان کار کردند .بچه هادر این تورنمنت  عالی کار کردند.
سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: در حال حاضر بزرگترین مشکل ما خستگی است. بعد از یک ماه حضور در قهرمانی جهان که 12 بازی سنگین را انجام دادیم، حالا باید در بازیهای  آسیایی شرکت کنیم. امیدوارم  خستگی کارآیی تیم را پایین نیاورد. در حالی که  سفر 19 ساعته ای نیز پیش رو داریم تا به کره جنوبی برسیم.
تیم ملی والیبال ایران در پایان مسابقات قهرمان جهان موفق به کسب مقام ششم شد و نسبت به دوره گذشته این رقابت ها 13 پله صعود در جایگاه خود را تجربه کرد.
ملی پوشان ایران ظهر دوشنبه لهستان را از طریق مسکو ترک می کنند تا خود را اینچئون برای حضور در هفدهمین دوره بازی های آسیایی برسانند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مهمانپرست: من هرگز نمی توانستم به این خوبی جایگاه ایران را معرفی کنم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:57 بعد از ظهر

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لهستان بعداز کسب مقام ششمی ایران در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان گفت: از شما تشکر می کنم و تبریک می گویم. من هرگز نمی توانستم به این خوبی جایگاه ایران را معرفی کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رامین مهمان پرست عصر امروز در هتل محل اقامت تیم ملی والیبال حاضر شد و از بازیکنان ملی پوش ایران تقدیر کرد.
سفیر ایران در این مراسم گفت: من از شما متشکرم. شما خیلی زحمت کشیدید. اگر من هزار نوع کار می کردم، هرگز نمی توانستم جایگاه کشورمان را به این خوبی معرفی کنم که شما  با حضور، شخصیت و رفتار و بازی والیبال این کار را انجام دادید.
وی تصریح کرد: از شما تشکر می کنیم. شما جایگاه خیلی خوبی به دست آوردید. ششمی دنیا افتخار است. خیلی از تیم های قدرتمند دنیا حذف شدند. آنها آرزو داشتند به جایگاه الان شما برسند. شما نشان دادید ملت ما  شایستگی جایگاه های بسیار بالا را در دنیا دارد. آرزوی موفقیت می کنم. انشاءا... هر جا هستید بتوانید برای کشورمان افتخار آفرین شوید.

سفیر ایران در لهستان ادامه داد:می دانیم دوره سخت و فشرده ای داشتید و بلافاصله هم باید برای بازیهای آسیایی به اینچئون کره جنوبی بروید و کار سخت دیگری آنجا دارید. مردم دعایشان را بدرقه راهتان می کنند. ما از همین جا در هر جا بازی می کنید شما را تشویق می کنیم. برایتان ارزوی موفقیت می کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در پایان مسابقات قهرمان جهان موفق به کسب مقام ششم شد و نسبت به دوره گذشته این رقابت ها 13 پله صعود در جایگاه خود را تجربه کرد.


مهمانپرست من هرگز نمی توانستم به این خوبی جایگاه ایران را معرفی کنم 1داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

ظریف: ششمی جهان افتخاری بزرگ و غیر قابل باور است

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:56 بعد از ظهر

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: ششمی جهان افتخاری بزرگ و غیر قابل باور برای والیبال ایران است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، فرهاد ظریف بعد از کسب مقام ششمی ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت:ششمی تیم را باید به مردم ایران تبریک گفت. افتخاری خیلی بزرگ و غیر قابل باور است. بسیاری از کارشناسان صعود ایران از گروه سخت مقدماتی را حتی غیر ممکن می دانستند اما بچه ها به رغم همه خستگی ها از جان و دل مایه گذاشتند. مردم شک نکنند بچه ها کم کاری نکردند و باخت سه بازی آخر هم به خاطر این بود که دیگر بدنهایمان کشش نداشت.

وی افزود:خودمان خیلی دوست داشتیم تا دور سوم که آمدیم جزو چهارتیم اول برویم و روی سکو بایستیم، اما نمی دانم چه  اتفاقی افتاد. مهم این است که بچه ها کم کاری نکردند. بچه ها با همه توان مایه گذاشتند حتی از زندگی و خانواده زدند. با اینکه بچه ها مصدوم هستند و 30 روزی دوری از خانواده ها را تحمل کرده اند.
لیبروی تیم ملی والیبال تصریح کرد: ما در این مسابقات  علاوه بر حریفان با همه مشکلات روحی و روانی، دوری از خانواده و خستگی مسابقات جنگیدیم. این مقام بزرگی است. آن را کوچک نکنیم. امیدوارم  مردم و هم دولت قدر تیم  را بدانند.

تیم ملی والیبال ایران در پایان مسابقات قهرمان جهان موفق به کسب مقام ششم شد و نسبت به دوره گذشته این رقابت ها 13 پله صعود در جایگاه خود را تجربه کرد.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فیاضی: همه تلاشمان را کردیم

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:55 بعد از ظهر

دریافت کننده قدرتی تیم ملی گفت:ششمی دنیا بهترین مقام نبود اما بازیکنان همه با همه تلاش کردند و این مقام را به دست آوردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پوریا فیاضی بعد از کسب مقام ششمی ایران در مسابقات قهرمانی جهان افزود: فکر می کنم بازیکنان ایران بازیهای زیبایی را به نمایش گذاشتند. درست است که جوانان، نوجوانان خوبی داریم اما  فکر می کنم که دیگر این تیم تکرار نمی شود.شاید هیچ وقت دیگر در تاریخ والیبال  دو تا پشت خط زن تیم باهم، یا دو پاسور این جور نداشته باشد.
وی با بیان اینکه تیم خوب و تاریخی به لهستان آمده بود، گفت: هفت، هشت دریافت کننده خوب در ایران وجود دارد که چهار نفر آنها به لهستان آمده اند، تیمی تاریخی بود که از همراهی اش در این تورنمنت لذت بردم. ششمی جهان هم مقامی خیلی خوبی بود. البته شاید  بهترین مقام نبود که می توانستیم بگیریم اما همه تلاشمان بود. باید برای مقام ششمی جشن بگیریم چرا که در تاریخ والیبال ایران بی سابقه است.
دریافت کننده قدرتی تمی ملی والیبال ادامه داد:دربازی امروز برابر روسیه تیم روسیه ،بهتر از تیم خسته ما بازی کرد و شایسته پیروزی بود. قهرمان المپیک بود. بین 6 تیم  برتر دنیا به جز ایران تیم کم تجربه و بی سابقه ای دیده نمی شود. خدا را شکر می کنم که بین تیم های باسابقه و ریشه دار والیبال دنیا ایران هم جای خودش را باز کرده است. این جایگاه نوید روزهای خوبی برای والیبال ایران است. اینجا همه چیز تمام شده و حالا باید با فراموشی این مسابقات و قهرمانی در بازیهای آسیایی خودمان را آماده کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در پایان مسابقات قهرمان جهان موفق به کسب مقام ششم شد و نسبت به دوره گذشته این رقابت ها 13 پله صعود در جایگاه خود را تجربه کرد.

این تیم در مجموع 12 دیدار خود در این رقابت ها هفت پیروزی کسب کرد و در پنج مسابقه نیز مغلوب حریفان خود شد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

حذف نام ایرانی ها از جدول ستارگان جهان

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:یکشنبه 30 شهریور 1393-10:50 بعد از ظهر

سید محمد موسوی، فرهاد ظریف، سعید معروف و فرهاد قائمی؛ چهار ستاره ایرانی مسابقات قهرمانی جهان که نام شان تا روز پایانی پیکارها در میان بهترین بازیکنان فاکتورهای دفاع، لیبرو، پاس و دریافت قرار داشت از جدول انتخابی ستارگان جهان که در آغاز مراسم توزیع جوایز مسابقات به عنوان برترین بازیکنان پیکارها معرفی می شوند، کنار گذاشته شدند.
بی شک اگر ایران به مرحله نیمه نهایی راه می یافت، این چهار بازیکن شایستۀ ایرانی بخت این را داشتند که در میان تیم ستارگان مسابقات قرار گرفته و در روز پایانی پیکارها به عنوان یکی از بازیکنان برتر رقابت های جهانی معرفی شوند. اما بر اساس مقررات مسابقات جهانی؛ تیم ستارگان جهان از میان سه بازیکن برتر هر فاکتور (بر اساس آمار) که عضو یکی از چهار تیم مرحله نیمه نهایی باشند، برگزیده می شود.

بر این اساس بهترین بازیکنان فاکتورهای مختلف مسابقات جهانی به شرح زیرند:

حمله:
ماریوش ولازولی (لهستان) – دنیس کالیبردا (آلمان) – لوکارلی (برزیل)

دفاع:
مارکوس بوهم (آلمان) – کارول کلوس (لهستان) – سیدائو (برزیل)

سرویس:
گئورگی گروزر (آلمان) – لوکارلی (برزیل) – ولازلی (لهستان)

پاس:
لوکاس کامپا (آلمان) – تونیوتی (فرانسه) – برنو رزنده (برزیل)

دریافت:
داسیلوا (برزیل) – اندرس (برزیل) – کوبیاک (لهستان)

توپگیری:
گربنیکوف (فرانسه) – زاتورسکی (لهستان) – کامپا (آلمان)

امتیازآوری:
ولازلی (لهستان) – روزی یه (فرانسه) – انگاپت (فرانسه)

ارزشمندترین بازیکن
علاوه بر تیم ستارگان جهان که از میان فهرست بازیکنان بالا انتخاب خواهد شد، یک بازیکن نیز از سوی کمیته فنی مسابقات به عنوان ارزشمندترین بازیکن جهان برگزیده می شود که از ماریوش ولازلی؛ ستاره تیم لهستان به عنوان محتمل ترین گزینه این مهم نام برده می شود.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

والیبالیست‌های ایران ششم جهان شدند

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 29 شهریور 1393-05:45 بعد از ظهر


تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست برابر روسیه در جایگاه ششم جهان ایستاد.


  تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین بار به جمع شش تیم برتر جهان رسیده بود، برای کسب رده پنجم رقابت‌های قهرمانی جهان به مصاف روسیه، قهرمان المپیک رفت که با قبول شکست سه بر صفر در جایگاه ششم جهان قرار گرفت.

والیبالیست‌های ایران در سه ست پیاپی با نتایج 25-19، 25-21 و 25-18 تن به شکست دادند و پس از حریف قدرتمند خود در جایگاه ششم جهان ایستادند.

در مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی، آلمان با لهستان رقابت می‌کند و برزیل به مصاف فرانسه خواهد رفت.

والیبالیست‌های ایران دو روز دیگر به صورت مستقیم از ورشو راهی اینچئون کره جنوبی می‌شوند تا در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی حاضر شوند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

قضاوت شاهمیری در نیمه نهایی قهرمانی جهان

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 29 شهریور 1393-04:11 بعد از ظهر

فرهاد شاهمیری داور بین المللی ایران امروز بازی دوم مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان را قضاوت می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، شاهمیری که همراه 26 داور دیگر برای قضاوت در هجدهمین دوره مسابقات دعوت شده بود، با نمره قبولی که در کارنامه اش برای داوری دور مقدماتی و دوم گرفت و با عملکرد خوبش در دور سوم هم ماندگار شد.
این داور بین المللی والیبال ایران در دور سوم این رقابت ها، قضاوت مسابقه لهستان میزبان با برزیل را به عنوان داور اول بر عهده داشت و در شرایط سخت به خوبی از پس کار برآمد و با نمره 5/96، امتیاز سوپر داوری گرفت.
شاهمیری که به همراه هفت داور دیگر برای دور نهایی به شهر کاتوویسا رفت امروز شنبه دیدار حساس تیم های لهستان میزبان و آلمان را به عنوان داور دوم کنار جورجی مکری لهستان بر عهده دارد.
 
شاهمیری کار خودش را با این قضاوت در این دوره تمام شده دانست. چرا که چهار داوری که بازنشسته می شوند، بازی فینال و رده بندی را قضاوت خواهند کرد.
 
تیم ملی والیبال ایران نیز از ساعت 16 و 10 دقیقه در آخرین مسابقه خود برای کسب مقام پنجمی جهان به مصاف روسیه خواهد رفت.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی تیم والیبال ساحلی

نویسنده :یه والیبالی
تاریخ:شنبه 29 شهریور 1393-04:10 بعد از ظهر

دومین مرحله آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی از امروز شنبه در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ساحلی با هدف کسب سهمیه بازی های المپیک ریو 2016 تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده است.
دومین مرحله تمرینات این تیم از امروز (شنبه) با حضور هشت بازیکن در آکادمی ملی المپیک آغاز شد و به مدت هشت روز نیز ادامه خواهد داشت.
تمرینات بدنسازی، هوازی، تمرینات ویژه بدنسازی عمده تمرینات این تیم در این مرحله از اردوی آمادگی است. همچنین تشکیل پرونده پزشکی و تست آمادگی جسمانی از دیگر موارد مد نظر کادر فنی تیم ملی والیبال ساحلی در این اردو است.
تمرینات توپی تیم ملی والیبال ساحلی نیز در این مدت در زمین های ساحلی ورزشگاه انقلاب تهران برگزار می شود.
صابر هوشمند و سینا جعفری (گیلان)، عباش شعبان پور (مازندران)، ایمان و عبدالخالق کرمی نژاد (بوشهر)، بهمن سالمی، بهنام توکلی و عبدالحامد میرزاعلی از استان گلستان بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.
حمید موحدی به عنوان سرمربی، یوسف دو بنده و روح اله صالحی (کمک مربی)، دکتر علیرضا سلیمی (مربی بدنساز) و کامران ذوقی به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال ساحلی را در این اردو همراهی می کند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


 • تعداد صفحات :28
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات